Ste skvelí! Spoločne sme zaistili deťom z detského domova nový nábytok za 794,5 eur

Vďaka vám sa bude o niečo lepšie žiť deťom z detského domova v Trnave. Počas špeciálnej 14-dňovej dobročinnej zľavovej akcie sme prostredníctvom vašich nákupov zhromaždili na konto pomoci deťom 794,5 eur *, čo nám úprimne povedané trošku vyrazilo dych.

Ale čo sme sľúbili, to samozrejme dodržíme, takže deti z detského domova a ďalší ľudia, ktorí sa o ne starajú, sa môžu tešiť na veľa nového nábytku, ktorý si u nás sami vyberú. Akonáhle budú mať všetko nové vybavenie na svojom mieste, prezriete si to u nich v reportáži na našom blogu Môj byt.

 

 

Detský domov v Trnave vznikol už v roku 1886 ako azyl pre opustené a osirotené deti. V roku 1996 boli vybudované nové priestory s lepšími podmienkami pre rodinnú klímu, kde v súčasnosti žije 38 opustených detí. Primárnym cieľom všetkých pracovníkov v detskom domove je poskytovať deťom výchovu v prostredí, v ktorom sa cítia príjemne a ktoré čo najvernejšie pripomína skutočný domov. Ich snahou je vytvoriť miesto, kde budú deti v rámci možností šťastné a kde sa budú vždy rady vracať.

* Celková suma bude znížená o hodnotu stornovaných objednávok, vytvorených v období dobročinnej zľavovej akcie.Prejsť na hlavnú stránku Prejsť na stránku nábytku v akcii 

61 191
Vy + 61 191 dnešných zákazníkov mierite k lepšiemu bývaniu.
6 821
Čaká na vás 6 821 modelov nábytku.
1
Za posledný mesiac sme zaradili 1 noviniek.
959 187
Máme pre vás nábytok v 959 187 variantoch rozmerov, materiálov a farieb.