Problémy sme prekonali, objednávky nábytku sa vracajú do normálu

Vážení zákazníci,

prijmite naše hlboké ospravedlnenie za problémy, ktoré možno aj vy zažívate v posledných týždňoch s doručením objednaného nábytku.

Čo sa stalo?

Pri prechode na nový objednávkový a skladový systém e-shopu nás postihli niektoré problémy, kvôli ktorým sa mohol váš nákup oneskoriť, vyzerať inak alebo nedoraziť vôbec. Nečakané správanie softvéru malo za následok stratu časti dát, ktoré sme museli zložitou cestou hľadať a znova ručne spracovávať.

Infolinka nestíhala vybavovať otázky

Pretože z našich skladov k vám vychádzalo menej dodávok ako v "normálne" dni, chceli ste prirodzene vedieť, ako to s nákupom vyzerá. A pretože vás naopak bolo viac ako obvykle, mohlo sa stať, že ste sa nedovolal na infolinku alebo sa nedočkali odpovede na e-mail.

Len pre vašu predstavu: počet telefonátov vzrástol na dvojnásobok, rovnako tak narástol aj počet prijatých e-mailov.

Tím oddelenia starostlivosti o zákazníkov sme preto posilnili o 4 nové kolegyne na 12 osôb. Počas marca sme potom zrýchlili dobu dodania tovaru o 28, 7 %. Chceme vám poskytovať profesionálny servis, vďaka ktorému pre vás bude nakupovanie v našom e-shope príjemným zážitkom.

Peniaze do eura vraciame späť

Problémy mali bohužiaľ za následok aj oneskorenie platieb za stornované objednávky a vrátený tovar. Peniaze však nemôžeme odosielať automaticky, postupne tak vybavujeme vaše požiadavky jednu po druhej. Ak teda čakáte na nejakú platbu od nás, prosíme vás o trpezlivosť, určite sa jej dočkáte.

Situácia sa zlepšuje každým dňom

Od polovice marca náš systém opäť funguje tak, ako má, vďaka čomu sa nám podarilo proces vybavovania objednávok a dodávok nábytku významne zlepšiť a urýchliť. Každé ráno vypravujeme na 50 áut, mieriacich s nákupom do vašich domovov. To znamená, že ako nový zákazník už dostanete objednaný nábytok bez väčšieho meškania.

Ak ešte čakáte na vybavenie staršej objednávky a čakanie vám príde príliš dlhé, vydržte prosím ešte pár dní. Stojí to za to, nový nábytok sa vám bude páčiť a budete s ním spokojní.

Staviame moderné skladové centrum

 

 

Naším cieľom je, aby ste za slušné peniaze bývali lepšie, a robíme všetko pre to, aby sme tento cieľ bezo zvyšku splnili. Preto okrem iného budujeme nový veľký sklad, ktorý bude vybavený najnovšími technológiami. Vďaka tomu sa cesta tovaru k vám zase o niečo zjednoduší a zrýchli.

Ďakujeme za pochopenie,

Tím MT nábytok

7 140
Vy + 7 140 dnešných zákazníkov mierite k lepšiemu bývaniu.
6 821
Čaká na vás 6 821 modelov nábytku.
0
Za posledný mesiac sme zaradili 0 noviniek.
959 187
Máme pre vás nábytok v 959 187 variantoch rozmerov, materiálov a farieb.