Pevné postele pre deti i dospelých - doprajte si zdravý spánok!

Odborníci varujú, že nekvalitný spánok nám môže spôsobiť zdravotné ťažkosti. Neberte ich na ľahkú váhu, kúpte si poriadne lôžko a vstávajte oddýchnutí! Postele z našej ponuky sa vyznačujú vysokou kvalitou i dlhodobou stabilitou, čo ocenia aj , ktorí v ​​noci nemyslia len na spánok. Máme posteľ pre každého člena rodiny, stačí si vybrať masív alebo lamino, zvoliť rozmer a farbu a môžete zaľahnúť.

Dnes alebo nikdy
Do konca ostáva len

Najpredávanejšie postele

1.
Manželská posteľ s nočnými stolíkmi Veria orech

Manželská posteľ s nočnými stolíkmi Veria orech

Manželská posteľ je na výber v dvoch veľkostiach ložnej plochy.
144 €
2.
Manželská posteľ Dione 1 - dub san remo

Manželská posteľ Dione 1 - dub san remo

Vyberte si z dvoch rozmerov postele a využite aj úložný priestor.
187 €
3.
Biela manželská posteľ s nočnými stolíkmi Veria biela/lila

Biela manželská posteľ s nočnými stolíkmi Veria biela/lila

Manželská posteľ je na objednanie v dvoch veľkostiach ložnej plochy.
144 €
4.
Čalúnená manželská posteľ Diana

Čalúnená manželská posteľ Diana

Vyberte si z 3 rozmerov postele, aby ste mali dostatok pohodlia.
326 €
5.
Detská posteľ s úložným priestorom Julien

Detská posteľ s úložným priestorom Julien

Vyberte dieťaťu farbu úchytiek zásuvky podľa vybavenia izbičky.
135 €
6.
Manželská posteľ s nočnými stolíkmi Veria dub/biela

Manželská posteľ s nočnými stolíkmi Veria dub/biela

Dostupná v rozmeroch ložnej plochy 160 x 200 cm a 180 x 200 cm.
144 €
7.
Čalúnené dvojlôžko s úložným priestorom Justina

Čalúnené dvojlôžko s úložným priestorom Justina

Vyberte z rozmerov ložnej plochy a využite veľký odkladací priestor.
329 €
8.
Manželská posteľ s úložným priestorom a nočnými stolíkmi Rebeka

Manželská posteľ s úložným priestorom a nočnými stolíkmi Rebeka

Vyberte si podľa svojich potrieb z 2 rozmerov ložnej plochy.
199 €
9.
Manželská posteľ s úložným priestorom Penelopa

Manželská posteľ s úložným priestorom Penelopa

Vyberte si veľkosť ložnej plochy aj farbu, v ktorej chcete mať posteľ.
227 €
10.
Manželská posteľ s nočnými stolíkmi Veria orech čierny/biela

Manželská posteľ s nočnými stolíkmi Veria orech čierny/biela

Praktické nočné stolíky dostanete už v cene tejto pohodlnej postele.
144 €
TOP 10
50
1 000
Položiek na stránke:
Zobrazujem produkty1- 60 z 341
V tejto kategórii pre vás máme 39 055 variantov rozmerov, materiálov a farieb. Vyberte si aj vy ten správny.
Do tejto kategórie sme zatiaľ nezaradili žiadny nábytok. Pracujeme na jej doplnení, aby ste mali výber ešte pestrejší.
Ďalšie produkty


V kategórii postele sme pre Vás pripravili širokú ponuku postelí, ako pre Vás tak i pre Vašich blízkych. Kvalita a dlhoročná skúsenosť s výrobou týchto produktov je zárukou Vašej spokojnosti! V našej ponuke si môžete vybrať posteľ podľa Vášho želania! Záleží nám na každom detaile! Ponúkame postele jednolôžkové, masívne postele dvojlôžkové, postele s úložným priestorom aj bez úložného priestoru, ďalej detské postele, postele s prístelkou či čalúnené postele. Všetky druhy postelí, ktoré Vám ponúkame sú vyrábané z kvalitného masívu a zdravotne nezávadného materiálu. Môžete si vybrať posteľ z peľastí či bez pelaste, skrátka presne podľa Vášho gusta! Svoju vysnívanú posteľ si môžete vybrať z rôznorodých farieb a dizajnovo variabilného prevedenia. Neváhajte už ani minútu!

V kategórii postele sme pre Vás pripravili mnoho zaujímavých výrobkov rôznych farieb a prevedení. Kvalitný materiál, opracovanie, dlhodobá skúsenosť s výrobou a predajom nábytku, dáva istotu spokojnosti našich zákazníkov. Pripravili sme pre Vás širokú paletu zaujímavých postelí. Medzi zákazníkmi sú veľmi obľúbené detské postele, ktoré sú vďaka robustnej konštrukcii a zaujímavému riešeniu bezpečnostných zón. Zároveň u detských postelí dbáme na absolútnu zdravotnú nezávadnosť používaných náterov.

Mnoho z našich klientov vedie večný boj s nedostatkom priestoru a preto veľmi oceňujú našu širokú paletu postelí s úložným priestorom. Tieto postele slúžia rovnako ako klasické a navyše šetria miesto. To je hlavný dôvod prečo sa tešia takej veľkej obľube. Veríme, že široká ponuka a veľké cenové rozpätie dokáže uspokojiť aj Vaše potreby. Detské postele patria medzi veľmi obľúbené a pre mnohý z Vás uprednostňujú postele s úložným priestorom, ktoré sú vyrobené z masívu smrek alebo borovica.

Nezabudli sme ani na moderné postele. Široké rozpätie výberu veľkostí a farieb sú lákavou pozvánkou pre našich zákazníkov. Moderné postele vyrábame z kovu a teakového dreva. Komaxitové kovové postele sú vyhľadávané medzi zákazníkmi. Skúste zmenu a kúpte si domov modernú posteľ s komaxitovým povrchom, zdobenou vysoko kvalitným a trendovým teakovým drevom. Pripravili sme pre Vás desiatky produktov vysokej kvality. Či hľadáte detské postele pre Vašich najmenších alebo postele s možnosťou ušetrenia úložného priestoru v kategórii postele, nájdete mnoho zaujímavých sekcií i produktov.

Vyhľadávaným sortimentom v našom e-shope sú manželské postele. Manželská posteľ je miesto kde dvaja ľudia majú k sebe najbližšie a zároveň tu trávia najviac spoločného času. To sú dôvody prečo by sme pri výbere manželskej posteli mali byť veľmi pozorný a rozvážny. V našej ponuke nájdete manželské postele z masívu, kovové a aj kombináciu dreva a kovu. Dbáme na kvalitu a zaujímavý dizajn a hlavne kúzlo dreva.

Naprieč našim sortimentom sa prelína sekcia lacné postele. Táto kategória je úzko spätá aj s kategóriou postele - akcie a tým sa stávajú jednou, z hlavných kategórii www.mt-nabytku.cz. A preto neváhajte a navštívte už spomínané sekcie. Čo na Vás čaká? Kvalitné postele z masívu borovica, smrek i buk. Aj napriek tomu, že na drevo kladieme veľký dôraz vďaka jeho kúzlu a neutíchajúcemu obdivu našich zákazníkov. Nájdete u nás aj kovové postele, ktoré sú väčšinou zaradené do kategórie moderné postele. Do nášho sortimentu sme zaradili aj jednolôžkové postele z úložným priestorom.

Najviac zastúpený sortiment sú postele z masívu. Kvalitné a veľmi obľúbené drevené postele sú stále žiadané a zákazníkmi vyhľadávané. Nezabúdajte na kúzlo dreva a doprajte si luxus menom prírodný materiál. Postele z masívu sú v našej ponuke zastúpené v niekoľkých variantách a v rôznych farebných prevedeniach.

VIAC
22 388
Vy + 22 388 dnešných zákazníkov mierite k lepšiemu bývaniu.
6 821
Čaká na vás 6 821 modelov nábytku.
4
Za posledný mesiac sme zaradili 4 noviniek.
959 187
Máme pre vás nábytok v 959 187 variantoch rozmerov, materiálov a farieb.