PREVÁDZKA E-SHOPU BOLA UKONČENÁ

Vážení zákazníci,

ospravedlňujeme sa, ale prevádzka e-shopu bola ukončená. Objednávky už nie je možné vykonať.

Ďakujeme za pochopenie.

Vernostný program e-shopu MT-nábytok

Zapojte sa do nášho vernostného programu, zbierajte body za každý nákup a získajte skvelú zľavu na ďalšiu objednávku!

 

Ako sa zapojiť do vernostného programu?

Stačí, keď sa zaregistrujete na našom e-shope.

 Ako získať vernostné body?

Za každú vašu objednávku v našom e-shope, ktorú urobíte ako prihlásený zákazník, dostanete vernostné body v hodnote 2 % z ceny tovaru násobenej 10x.

Príklad:
Pri nákupe tovaru za 400 € vr. DPH získate 80 vernostných bodov.

2 % z 400 = 8 €, 8 x 10 = 80 bodov
Zjednodušene sa teda dá povedať, že ak hodnotu nákupu vr. DPH (bez služieb ako je doprava, výnos...) vydelíte piatimi, získate počet vernostných bodov.

Vernostné body sa pripíšu na vaše konto 45 dní od prevzatia tovaru z dôvodu lehoty na vrátenie tovaru (nepripisujú sa stornám a vráteným objednávkam). Ihneď potom ich môžete využiť.

Pozn.: Ak uplatňujete vernostné body na novú objednávku, počet vernostných bodov, ktoré za túto objednávku získate, sa počíta z ceny po odpočítaní zľavy za skoršie vernostné body. Príklad: Ak máte 80 vernostných bodov (zodpovedá 8 €) a nakúpite za 408 €, hodnota nákupu po odpočítaní zľavy bude 400 €. Nový počet vernostných bodov bude 2 % z novej objednávky (400 €), teda 8 € x 10 = 80 vernostných bodov.
  Ako uplatniť vernostné body a získať zľavu na nákup?

Pri každej ďalšej objednávke sa môžete rozhodnúť, či použijete vernostné body a získate zľavu až do výšky 20 % z hodnoty nákupu. Zľava za vernostné body sa automaticky premieta do ceny nákupu, v košíku e-shopu si však môžete body odložiť na budúci nákup.
Ale pozor, vernostné body platia len rok od dodania tovaru z poslednej objednávky, predĺžený o 45 dní na vrátenie tovaru. Ak si však vernostné body odložíte a nakúpite znovu, platnosť skorších bodov sa predlžuje na ďalší rok. Získanie bodov iným spôsobom ako objednávkou, platnosť bodov nepredlžuje.

Príklad čerpania bodov:
Pri nákupe tovaru za 200 € môžete uplatniť až 400 vernostných bodov (zodpovedá hodnote 40 €) a získať tým zľavu 20 %. Namiesto 200 € tak zaplatíte len 160 €.

Príklad platnosti bodov:
Platnosť bodov z predchádzajúcej objednávky je do 1. 1. 2017. Ak nakúpite 1. 12. 2016 a neuplatnite body z minulej objednávky, body z minulej objednávky sa pripočítajú k bodom z novej objednávky. Tým sa tiež predlžuje ich platnosť na dobu platnosti bodov z novej objednávky (teda dátum dodania novej objednávky + 45 dní na vrátenie + rok platnosti vernostných bodov).
6 821
Čaká na vás 6 821 modelov nábytku.
1
Za posledný mesiac sme zaradili 1 noviniek.
959 187
Máme pre vás nábytok v 959 187 variantoch rozmerov, materiálov a farieb.