Pomáhame postihnutým povodňami

Postihli Vás povodne? Zničili alebo úplne zničili Váš domov, ktorý ste dlhé roky budovali k obrazu svojmu? Premýšľate, kde zoženiete prostriedky na renováciu a nový nábytok? Nezúfajte...

Pomáhame postihnutým povodňamiSnažíme sa pomôcť ľuďom postihnutým povodňou v Slovenskej republike, preto Vám môžeme poskytnúť individuálnu zľavu a ďalšie výhody.

Základom je vybrať si nábytok, ktorý sa Vám páči a urobiť objednávku (možno rovno prostredníctvom infolinky). Potom kontaktovať našu infolinku na telefónnom čísle 850 232 010, ktorá je Vám k dispozícii každý pracovný deň od 8:00 - 16:30 hod. Na infolinke si požiadate o zľavu, ktorú Vám poskytneme individuálne vo výške až 15% na základe doloženia fotodokumentácie alebo záznamu od poisťovne o zničení Vášho domu povodňami.

Zľavu vo výške až 15% poskytujeme po zažiadaní a doložení dokumentácie na celý sortiment nášho internetového obchodu. K tomu Vám navyše môžeme po dohode ponúknuť aj dopravu a výnos zadarmo.

Prijatím zľavy, dopravy alebo výnosu zadarmo súhlasíte so zverejnením Vášho krstného mena, prvého písmena priezviska a mesta, v ktorom bývate (napr.: Alena D., Bratislava), na našich stránkach vo výpise tých, ktorým sme sa pokúsili aspoň týmto málom pomôcť k návratu do skoršieho života pred povodňami.

48 279
Vy + 48 279 dnešných zákazníkov mierite k lepšiemu bývaniu.
6 821
Čaká na vás 6 821 modelov nábytku.
4
Za posledný mesiac sme zaradili 4 noviniek.
959 187
Máme pre vás nábytok v 959 187 variantoch rozmerov, materiálov a farieb.