0komentárov

Kliknite si pre 30% zľavu na nákup nábytku. Len do konca júna!

Máme pre vás 30% zľavu na tovar z e-shopu MT-nabytok.sk. Povedzte nám, aký chcete kúpiť nábytok, pripojte vek a e-mail a traja vylosovaní nakúpia o tretinu lacnejšie. Anketa končí 30. júna, tak neváhajte, za pár kliknutí to stojí.
Vydané: 24.06.2014 ▪ Autor: ▪ Prečítané: 1688x

Staviate, rekonštruujete, sťahujete sa do nového alebo zariaďujete kanceláriu? V tom prípade sa vám určite bude čoskoro hodiť nový nábytok. Prezraďte nám, aké vybavenie máte v úmysle si zaobstarať, zúčastnite sa súťaže a vyhrajte na jeho nákup v e-shope MT-nabytok.sk zľavu 30%!

Hlasovať môžete do polnoci 30. júna 2014, troch výhercov vyžrebujeme a zverejníme hneď nasledujúci deň, teda 1. júla 2014.

Je to úplne jednoduché. Pozrite sa na ponuku rôznych druhov a typov nábytku, zahlasujte pre tie, ktoré sa vám budú v dohľadnej dobe hodiť, pridajte svoj ​​vek a e-mailovú adresu a automaticky budete zaradení do zlosovania.

Nemusíte sa zložito registrovať ani vypĺňať osobné údaje.

Poznámka: Zľava 30% sa vzťahuje len na zvolený tovar, nie na služby poskytované k nákupu. Neplatí tiež pre už zľavnené produkty zaradené vo výpredaji a v akčnej ponuke Nákup mesiaca.

Anketu nájdete TU, prajeme vám veľa šťastia pri žrebovaní.

 

Zdieľajte tento článok 0x 0x 0x
0x

Martin Kulhánek

Mal som byť hotelierom alebo šéfom reštaurácie, ale ešte než som s tým začal, zlákalo ma písanie a novinárska práca. Na blogu Môj byt vám prinášam pozvánky na rôzne nábytkárske akcie, novinky a zaujímavosti, rozhovory s ľuďmi z odboru aj fotogalérie z výstav nábytku.

Martin Kulhánek na sociálnych sieťach:
Oznámte ostatným čitateľom váš názor / Počet príspevkov: 0
Nadpis:
  Vaše meno:

Prečítajte si tiež ↓

Súťaž o bytové dekorácie. Doplňte vetu, pridajte fotku a vyhrajte!

Súťaž o bytové dekorácie. Doplňte vetu, pridajte fotku a vyhrajte!

Vydané: 06.06.2016 ▪ Autor: Niki PavlíkováSúťaže ▪ Prečítané: 841x

Súťaž o bytové dekorácie. Doplňte vetu, pridajte fotku a vyhrajte!

Celý článok
Pravidlá a podmienky fotosúťaže o darčekové poukazy

Pravidlá a podmienky fotosúťaže o darčekové poukazy

Vydané: 18.02.2016 ▪ Autor: Niki PavlíkováSúťaže ▪ Prečítané: 904x

Od 18. februára môžete v novej fotosúťaži MT-nábytku vyhrať zľavový poukaz na nábytok. Pošlite nám fotku nábytku, ktorý chcete vymeniť. Hráme na Facebooku.

Celý článok
Pravidlá a podmienky súťaže o darčekové poukazy

Pravidlá a podmienky súťaže o darčekové poukazy

Vydané: 11.12.2015 ▪ Autor: Niki PavlíkováSúťaže ▪ Prečítané: 836x

Zapojte sa do súťaže o darčekové poukazy na nábytok a urobte radosť sebe a svojim blízkym. Vtipne odpovedzte na otázku "Komu by ste poukaz darovali a prečo" a jeden z troch poukazov môže byť váš. Súťaž trvá od 11. do 17. 12. 2015.

Celý článok