PREVÁDZKA E-SHOPU BOLA UKONČENÁ

Vážení zákazníci,

ospravedlňujeme sa, ale prevádzka e-shopu bola ukončená. Objednávky už nie je možné vykonať.

Ďakujeme za pochopenie.
0komentárov

Najnovší nábytok v Prahe - nenechajte si ujsť veľtrh For Interior

Kto sa zaujíma o nábytok a kultúru bývania, zamieri od 25. do 28. septembra na výstavisko do pražských Letňan. Horúce novinky tam predstavia špičky zahraničného nábytkárstva. Poradíme vám, ako ušetriť tretinu z ceny vstupného.
Vydané: 16.09.2014 ▪ Autor: ▪ Prečítané: 2892x

Vlaňajší ročník veľtrhu For Interior sa stal vôbec najväčšou predajnou výstavou nábytku a bytových doplnkov, ktorá sa kedy na území našich českých susedov uskutočnila. Na najnovšie počiny návrhárov, výrobcov či bytových dizajnérov sa prišlo pozrieť bezmála 30 tisíc ľudí.

A iné to nebude ani tento rok. Výstavná plocha je obsadená do posledného metra, zostáva len postaviť stánky, doladiť dekorácie a brány veľtrhu sa môžu otvoriť. Rovnako ako v minulých rokoch doprevadí For Interior aj veľtrh dekorácií, bytových doplnkov a darčekov For Decor & Present a tiež prehliadka noviniek gastronomického zariadenia For Gastro & Hotel. Takže, čo pre vás usporiadatelia v roku 2014 pripravili?

Vyhrajte nábytok do obývačky za 60 tisíc Kč

Vedľa desiatok a stoviek vystavených sedačiek, postelí, stolov, stoličiek, skríň a všetkého možného i nemožného nábytku patrí k veľkým lákadlám pre návštevníkov šanca získať obývaciu stenu Gwiner v hodnote 60 tisíc korún. Stačí vyplniť anketový lístok, zvoliť v ňom svojho favorita veľtrhov a odpovedať na otázku.

"Lístky budú voľne prístupné na informačnom pulte vo vstupnej hale areálu a na stánkoch firiem zapojených do súťaže. Výhercom hlavnej ceny sa stane súťažiaci, ktorý v anketnom lístku zaškrtne minimálne jedného Favorita veľtrhov a odpovie správne na tipovaciu otázku: Koľko návštevníkov všetkých troch súbežných veľtrhov sa zúčastní súťaže Jesenný favorit veľtrhov 2014 ?, "dopĺňa Daniela Boučková, manažérka veľtrhu For Interior.

Niektoré exponáty, ako napríklad masážne kreslá, si môžu návštevníci veľtrhu vyskúšať na vlastnej koži.
Niektoré exponáty, ako napríklad masážne kreslá, si môžu návštevníci veľtrhu vyskúšať na vlastnej koži.

Okrem súťažnej ankety sa môžete tešiť aj na ďalší sprievodný program. Zahŕňa odborné poradenstvo, spoločenské akcie, ďalšie súťaže aj zaujímavú výstavu "o dreve, trochu inak". Výtvarník a milovník dreva Martin Patřičný na nej predstaví svoje objekty aj drobné rezby, u ktorých využil prirodzených nedostatkov materiálu. Záujemcovia si tak budú môcť siahnuť napríklad na nádor vyrastený vysoko na bukovom kmeni a zároveň uvidia, ako rozrezaný vyzerá zvnútra.

Lepšie sedenie pre každého

Svetovú novinku ukáže na výstave tiež český výrobca sedacieho nábytku, spoločnosť Böhm z Jihlavy. Prichádza na trh s unikátnym poťahovým materiálom sedacích súprav pod názvom LABYRINTH endless ventilation (nekonečná ventilácia).

Nový materiál má 3D štruktúru podobnú zamotanými špagetám, vďaka čomu veľmi rýchlo odvádza vlhkosť. Neobsahuje žiadne toxické látky, je umývateľný a vhodný pre alergikov a má jednu vlastnosť, ktorú ocení každý, komu sa veľmi nechce upratovať. Nezadržiava prach.

Zaujať by vás mohol tiež stánok s netradične tvarovanými stoličkami BALANS. Podľa ich talianskeho výrobcu stoličky podporujú prirodzené sedenie a šetria krčnú chrbticu aj chrbát pri práci či štúdiu. Vďaka zlepšenej cirkulácii krvi a dýchaní pri rovnovážnom sedení dokážu dokonca zlepšiť koncentráciu a tým aj pracovné výkony. Na veľtrhu For Interior sa zdravé stoličky Balans predstavia v českej premiére.

Inšpirácie pre lepšie bývanie je na veľtrhu všade okolo vás dosť a dosť.
Inšpirácie pre lepšie bývanie je na veľtrhu všade okolo vás dosť a dosť.

Atraktívny zážitok sľubuje aj prezentácia americkej značky King Koil. Nájdete v nej luxusné vysoké matrace, ktoré zámorská firma vyrába už od roku 1898. Úspešne kombinuje osvedčené prírodné materiály so súčasnými vedeckými poznatkami o spánku a pri vývoji spolupracuje i s Medzinárodným združením chiropraktikov. Na matracoch King Koil spia hostia v tých najvyhlásenejších hoteloch sveta.

Dôležité informácie:

  • Veľtrh For Interior, 25. - 28. 9. 2014
  • Výstavisko PVA EXPO Praha - Letňany
  • Adresa areálu: Beranových 667, 199 00 Praha 9 - Letňany; GPS: 50 ° 7'41.662 "N, 14 ° 30'51.679" E
  • Otváracia doba: 10.00 - 18.00 (štvrtok - sobota); 10.00 - 17.00 (nedeľa)
  • Parkovanie: 2500 parkovacích miest v bezprostrednej blízkosti výstavných hál
  • Doprava: METRO - linkou C do stanice Letňany, odtiaľ cca 5 minút pešo; BUS - linky 110, 140, 158, 195, 201, 269, 295, 269 - zastávka Výstavisko Letňany
  • Vstupné: Základné: 150 Kč; Zľavnené - študenti, dôchodcovia, objednávky po internete: 100 Kč; Deti od 10 do 15 rokov a hromadné študentské (so zoznamom študentov): 30 Kč; Deti do 10 rokov: zdarma; ZŤP, ZTTP, PRESS (po predložení platného preukazu): zadarmo; Parkovné za osobné vozidlo: 150 Kč
  • Novinka: vo štvrtok a v piatok od 15 - 18 hodín pre všetky vstup ZADARMO
  • MAPA príjazdu k areálu

Odneste si svoju vlastnú figúrku

Ak vás nebaví pozerať stále na nábytok, ale zaujímate sa skôr o výzdobu bytu alebo darčekové predmety, prídete si na veľtrhu tiež na svoje. A ak ste zároveň aj milovníčkou alebo milovníkom kvetov, nenechajte si ujsť napríklad Florárium, revolučnú novinku vo výzdobe interiérov. Ide o prepojenie rastlín, svetla a vody v unikátnom ekosystéme. Ako dekorácia je Florárium neprehliadnuteľné a vďaka prúdiacej vode tiež zvlhčuje vzduch a stará sa tak o priaznivú klímu v miestnosti.

Nábytkári vystavia moderné, ale aj klasické štýlové interiéry.
Nábytkári vystavia moderné, ale aj klasické štýlové interiéry.

Poriadna tlačenica sa dá čakať aj v stánku spoločnosti Hafferest. Tá totiž predstaví kolekciu 3D dekorácií, vytlačených v 3D tlačiarni, a v rámci tejto prezentácie bude záujemcom tlačiť ich vlastné figúrky. Ide o reálnu kópiu živého človeka v malej soške.

To ale zďaleka nie je všetko, čo od štvrtka 25. do nedele 28. septembra v halách výstaviska PVA EXPO v pražských Letňanoch uvidíte. Pozrite sa na kompletný zoznam vystavovateľov a vyberte si sami, čo chcete vidieť.

Ako ušetriť päťdesiat korún na vstupnom?

Vstupenka na veľtrh stojí pre dospelého návštevníka 150 korún. Ak si ju ale objednáte v predpredaji prostredníctvom internetu, zaplatíte pri vchode iba 100 korún. Čo nie je úplne nezanedbateľná zľava.

Po skončení veľtrhu sa opäť môžete tešiť na veľkú fotogalériu, v ktorej vám najväčšiu tuzemskú prehliadku nábytku podrobne ukážeme.

Zdieľajte tento článok 0x 0x 0x
0x

Martin Kulhánek

Mal som byť hotelierom alebo šéfom reštaurácie, ale ešte než som s tým začal, zlákalo ma písanie a novinárska práca. Na blogu Môj byt vám prinášam pozvánky na rôzne nábytkárske akcie, novinky a zaujímavosti, rozhovory s ľuďmi z odboru aj fotogalérie z výstav nábytku.

Martin Kulhánek na sociálnych sieťach:
Oznámte ostatným čitateľom váš názor / Počet príspevkov: 0
Nadpis:
  Vaše meno:

Prečítajte si tiež ↓

Kam cez víkend s celou rodinou? Na veľtrh FOR FAMILY. Veľa zábavy si tam užijú deti, rodičia i seniori

Kam cez víkend s celou rodinou? Na veľtrh FOR FAMILY. Veľa zábavy si tam užijú deti, rodičia i seniori

Vydané: 07.04.2017 ▪ Autor: Martin KulhánekČo nové u susedov ▪ Prečítané: 20x

Zmarilo vám aprílové počasie víkendové plány na výlet do prírody? Máme pre vás tip na super náhradný program, ktorého zaručene nebudete ľutovať. Vyrazte s celou rodinou do pražských Letňan na súbor veľtrhov pod názvom FOR FAMILY.

Celý článok
Stavebnú sezónu na strednej Morave symbolicky otvára veľtrh STAVOTECH Olomouc. Príďte sa pozrieť

Stavebnú sezónu na strednej Morave symbolicky otvára veľtrh STAVOTECH Olomouc. Príďte sa pozrieť

Vydané: 21.03.2016 ▪ Autor: Antonín VintrČo nové u susedov ▪ Prečítané: 872x

Zaujímate sa o nové trendy v oblasti vykurovania? Neviete, ako ekonomicky a ekologicky postaviť dom? Navštívte 31. 3. - 2. 4. 2016 veľtrh STAVOTECH v Košiciach.

Celý článok
Staviate, rekonštruujete alebo len hľadáte inšpiráciu na bývanie? Navštívte brnenské veľtrhy MOBITEX, SVB a DSB

Staviate, rekonštruujete alebo len hľadáte inšpiráciu na bývanie? Navštívte brnenské veľtrhy MOBITEX, SVB a DSB

Vydané: 14.03.2016 ▪ Autor: Antonín VintrČo nové u susedov ▪ Prečítané: 872x

Potrebujete inšpiráciu pre zariaďovanie bytu? Chcete sa dozvedieť zaujímavé informácie zo sveta bývania, napríklad o šikovnej domácnosti, kotlíkových dotáciách či drevostavbách? Navštívte 20. - 23. 4. veľtrhy MOBITEX, SVB a DSB.

Celý článok