0komentárov

Navštívte výstavu Stavíme Bydlíme v Hodoníne. Už po dvadsiatydruhý raz je očakávanou udalosťou nielen pre stavbárov

Hľadáte informácie o vybavení interiérov, moderných stavebných materiáloch, ekologickom vykurovania alebo úsporách na energiách? Navštívte výstavu Stavíme Bydlíme v Hodoníne. Čaká tu na vás veľa odborníkov, ktorí vám radi poradia.
Vydané: 04.02.2016 ▪ Autor: ▪ Prečítané: 624x

Prezentačné stavebné výstava Staviame Bývame Hodonín sa tento rok koná v termíne 12. - 13. februára 2016, a to už po dvadsiatydruhý raz tradične v priestoroch Domu kultúry Horní Valy. Nie je tak divu, že je v regióne nielen pre stavbárov očakávanou udalosťou. Každý predsa býva, a keď práve nestavia alebo nerekonstruuje, určite aspoň nadrobno vylepšuje svoje bývanie. Práve táto výstava je dobrou príležitosťou na získanie fundovaných informácií a inšpirácie.

Návštevníci tu nájdu pestrú ponuku moderných stavebných materiálov, technológií vykurovania, služieb a noviniek pre dom a byt. Odborníci z širokého stavebného odboru poradia s riešením konkrétneho problému, ponúknu vhodné materiály, technológie, nástroje i služby. Máte možnosť využiť veľtržné zľavy a vypočuť si niekoľko prednášok na aktuálne témy.

Zameranie výstavy je bohaté a každý tu nájde to, čo potrebuje na splnenie svojich investorských zámerov.

Teplo a ako ho získať lacno a ekologicky - to je téma, ktorá zaujíma naozaj všetky. Ponuka úsporných kotlov, ohrievačov vody, krbov a kachlí, elektrických ohrievačov, podlahového vykurovania, ale aj tepelných čerpadiel, solárnych systémov a rekuperačných jednotiek by mala uspokojiť každého záujemcu. Tiež fotovoltaické elektrárne pre rodinné domy môžu mnohých zaujímať.

Tí, ktorí sa zaujímajú o stavebné práce alebo bytovú výstavbu, môžu všetko konzultovať s neraz stavebnou firmou, či priamo s firmou vyrábajúcou alebo predávajúcou stavebný materiál. Na výstave nájdete murovacie materiály, komínové systémy, kompletné realizácie striech, zatepľovacie systémy, dlažby, obklady, stavebnú chémiu a izolácie rôzneho typu a použitia.

Neodmysliteľnou súčasťou každého domu sú okná a dvere. Nebude teda chýbať ponuka plastových, drevených aj hliníkových okien a ich doplnkových komponentov - žalúzií, roliet, sietí proti hmyzu a markíz. Z vybavenia interiérov na výstave nájdete interiérové ​​dvere a podlahy aj centrálne vysávače. Budete sa môcť inšpirovať rôznymi typmi farieb, tapiet a dizajnových prvkov na úpravu stien interiérov. Tentoraz sa vám predstaví aj kúpeľňové štúdio.

Ponuku dopĺňajú garážové vráta, ploty i vonkajšia dlažba a keramika do záhrad. Priamo na výstave môžete zakúpiť tiež niektoré z domácich spotrebičov. Firmy vám ponúknu výstavbu rodinných domov na kľúč, a to minimálne v nízkoenergetickom štandarde a z rôznych stavebných systémov (od klasického muriva cez stavebnicové systémy až po prírodné materiály a v poslednej dobe toľko obľúbené drevostavby).

Súčasťou výstavy je sprievodný program formou prednášok. Fundovaní odborníci vás zoznámia so zaujímavými témami z oblasti drevostavieb, energeticky úsporných spôsobov vykurovania a fotovoltaických elektrární pre rodinné domy. Ďalej predstavia novinky k dotačným programom Nová zelená úsporám a kotlíkovým dotáciám. Prednášky budú prebiehať v piatok popoludní a v sobotu po celý deň. Vstup na prednášky i celú výstavu je zdarma.

Nielen občania Hodonína sa môžu zoznámiť s plánovaným investičným zámerom Regenerácia panelového sídliska Veterná Hurka, ktorú prestaví prostredníctvom informačných panelov mesto Hodonín.

Pre všetkých, ktorí na výstavu zavítajú, je pripravená súťaž o zlatú tehličku. Na pozvánkach na výstavu, ktoré pred jej konaním dostanú do schránok obyvatelia okresu Hodonín a Břeclav, je vytlačený žrebovací kupón. Žrebovacie kupóny budú k dispozícii aj priamo na výstave, stačí ich vyplniť a vhodiť do žrebovacieho osudia.

Navštívte výstavu STAVÍME, BYDLÍME v priestoroch Domu kultúry Horní Valy v Hodoníne. Výstava bude otvorená v piatok 12. februára 9 - 18 hod. A v sobotu 13. februára 9 - 17 hod.

Zdieľajte tento článok 0x 0x 0x
0x

Antonín Vintr

Vyštudoval som nábytkové inžinierstvo, zaujíma ma interiérový dizajn aj moderné trendy v bývaní. Z mojich článkov sa dozviete, ako vyberať vybavenie do bytu, odhalím vám vlastnosti rôznych materiálov alebo pomôžem s technickým riešením úprav vo vašej domácnosti.

Antonín Vintr na sociálnych sieťach:
Oznámte ostatným čitateľom váš názor / Počet príspevkov: 0
Nadpis:
  Vaše meno:

Prečítajte si tiež ↓

Stavebnú sezónu na strednej Morave symbolicky otvára veľtrh STAVOTECH Olomouc. Príďte sa pozrieť

Stavebnú sezónu na strednej Morave symbolicky otvára veľtrh STAVOTECH Olomouc. Príďte sa pozrieť

Vydané: 21.03.2016 ▪ Autor: Antonín VintrČo nové u susedov ▪ Prečítané: 802x

Zaujímate sa o nové trendy v oblasti vykurovania? Neviete, ako ekonomicky a ekologicky postaviť dom? Navštívte 31. 3. - 2. 4. 2016 veľtrh STAVOTECH v Košiciach.

Celý článok
Staviate, rekonštruujete alebo len hľadáte inšpiráciu na bývanie? Navštívte brnenské veľtrhy MOBITEX, SVB a DSB

Staviate, rekonštruujete alebo len hľadáte inšpiráciu na bývanie? Navštívte brnenské veľtrhy MOBITEX, SVB a DSB

Vydané: 14.03.2016 ▪ Autor: Antonín VintrČo nové u susedov ▪ Prečítané: 817x

Potrebujete inšpiráciu pre zariaďovanie bytu? Chcete sa dozvedieť zaujímavé informácie zo sveta bývania, napríklad o šikovnej domácnosti, kotlíkových dotáciách či drevostavbách? Navštívte 20. - 23. 4. veľtrhy MOBITEX, SVB a DSB.

Celý článok
Ako postupovať pri stavbe či rekonštrukcii? Nielen to sa dozviete na výstave Stavíme Bydlíme v Uherskom Hradišti

Ako postupovať pri stavbe či rekonštrukcii? Nielen to sa dozviete na výstave Stavíme Bydlíme v Uherskom Hradišti

Vydané: 17.02.2016 ▪ Autor: Antonín VintrČo nové u susedov ▪ Prečítané: 610x

Staviate či rekonštruujete dom? Navštívte výstavu Stavíme Bydlíme v Uherskom Hradišti. Získate informácie o stavebných materiáloch i technológiách a v poradenskom centre Spýtajte sa stavbárov vám so všetkým poradia odborníci.

Celý článok