PREVÁDZKA E-SHOPU BOLA UKONČENÁ

Vážení zákazníci,

ospravedlňujeme sa, ale prevádzka e-shopu bola ukončená. Objednávky už nie je možné vykonať.

Ďakujeme za pochopenie.
0komentárov

Navštívte výstavu Stavíme Bydlíme v Hodoníne. Už po dvadsiatydruhý raz je očakávanou udalosťou nielen pre stavbárov

Hľadáte informácie o vybavení interiérov, moderných stavebných materiáloch, ekologickom vykurovania alebo úsporách na energiách? Navštívte výstavu Stavíme Bydlíme v Hodoníne. Čaká tu na vás veľa odborníkov, ktorí vám radi poradia.
Vydané: 04.02.2016 ▪ Autor: ▪ Prečítané: 652x

Prezentačné stavebné výstava Staviame Bývame Hodonín sa tento rok koná v termíne 12. - 13. februára 2016, a to už po dvadsiatydruhý raz tradične v priestoroch Domu kultúry Horní Valy. Nie je tak divu, že je v regióne nielen pre stavbárov očakávanou udalosťou. Každý predsa býva, a keď práve nestavia alebo nerekonstruuje, určite aspoň nadrobno vylepšuje svoje bývanie. Práve táto výstava je dobrou príležitosťou na získanie fundovaných informácií a inšpirácie.

Návštevníci tu nájdu pestrú ponuku moderných stavebných materiálov, technológií vykurovania, služieb a noviniek pre dom a byt. Odborníci z širokého stavebného odboru poradia s riešením konkrétneho problému, ponúknu vhodné materiály, technológie, nástroje i služby. Máte možnosť využiť veľtržné zľavy a vypočuť si niekoľko prednášok na aktuálne témy.

Zameranie výstavy je bohaté a každý tu nájde to, čo potrebuje na splnenie svojich investorských zámerov.

Teplo a ako ho získať lacno a ekologicky - to je téma, ktorá zaujíma naozaj všetky. Ponuka úsporných kotlov, ohrievačov vody, krbov a kachlí, elektrických ohrievačov, podlahového vykurovania, ale aj tepelných čerpadiel, solárnych systémov a rekuperačných jednotiek by mala uspokojiť každého záujemcu. Tiež fotovoltaické elektrárne pre rodinné domy môžu mnohých zaujímať.

Tí, ktorí sa zaujímajú o stavebné práce alebo bytovú výstavbu, môžu všetko konzultovať s neraz stavebnou firmou, či priamo s firmou vyrábajúcou alebo predávajúcou stavebný materiál. Na výstave nájdete murovacie materiály, komínové systémy, kompletné realizácie striech, zatepľovacie systémy, dlažby, obklady, stavebnú chémiu a izolácie rôzneho typu a použitia.

Neodmysliteľnou súčasťou každého domu sú okná a dvere. Nebude teda chýbať ponuka plastových, drevených aj hliníkových okien a ich doplnkových komponentov - žalúzií, roliet, sietí proti hmyzu a markíz. Z vybavenia interiérov na výstave nájdete interiérové ​​dvere a podlahy aj centrálne vysávače. Budete sa môcť inšpirovať rôznymi typmi farieb, tapiet a dizajnových prvkov na úpravu stien interiérov. Tentoraz sa vám predstaví aj kúpeľňové štúdio.

Ponuku dopĺňajú garážové vráta, ploty i vonkajšia dlažba a keramika do záhrad. Priamo na výstave môžete zakúpiť tiež niektoré z domácich spotrebičov. Firmy vám ponúknu výstavbu rodinných domov na kľúč, a to minimálne v nízkoenergetickom štandarde a z rôznych stavebných systémov (od klasického muriva cez stavebnicové systémy až po prírodné materiály a v poslednej dobe toľko obľúbené drevostavby).

Súčasťou výstavy je sprievodný program formou prednášok. Fundovaní odborníci vás zoznámia so zaujímavými témami z oblasti drevostavieb, energeticky úsporných spôsobov vykurovania a fotovoltaických elektrární pre rodinné domy. Ďalej predstavia novinky k dotačným programom Nová zelená úsporám a kotlíkovým dotáciám. Prednášky budú prebiehať v piatok popoludní a v sobotu po celý deň. Vstup na prednášky i celú výstavu je zdarma.

Nielen občania Hodonína sa môžu zoznámiť s plánovaným investičným zámerom Regenerácia panelového sídliska Veterná Hurka, ktorú prestaví prostredníctvom informačných panelov mesto Hodonín.

Pre všetkých, ktorí na výstavu zavítajú, je pripravená súťaž o zlatú tehličku. Na pozvánkach na výstavu, ktoré pred jej konaním dostanú do schránok obyvatelia okresu Hodonín a Břeclav, je vytlačený žrebovací kupón. Žrebovacie kupóny budú k dispozícii aj priamo na výstave, stačí ich vyplniť a vhodiť do žrebovacieho osudia.

Navštívte výstavu STAVÍME, BYDLÍME v priestoroch Domu kultúry Horní Valy v Hodoníne. Výstava bude otvorená v piatok 12. februára 9 - 18 hod. A v sobotu 13. februára 9 - 17 hod.

Zdieľajte tento článok 0x 0x 0x
0x

Antonín Vintr

Vyštudoval som nábytkové inžinierstvo, zaujíma ma interiérový dizajn aj moderné trendy v bývaní. Z mojich článkov sa dozviete, ako vyberať vybavenie do bytu, odhalím vám vlastnosti rôznych materiálov alebo pomôžem s technickým riešením úprav vo vašej domácnosti.

Antonín Vintr na sociálnych sieťach:
Oznámte ostatným čitateľom váš názor / Počet príspevkov: 0
Nadpis:
  Vaše meno:

Prečítajte si tiež ↓

Kam cez víkend s celou rodinou? Na veľtrh FOR FAMILY. Veľa zábavy si tam užijú deti, rodičia i seniori

Kam cez víkend s celou rodinou? Na veľtrh FOR FAMILY. Veľa zábavy si tam užijú deti, rodičia i seniori

Vydané: 07.04.2017 ▪ Autor: Martin KulhánekČo nové u susedov ▪ Prečítané: 20x

Zmarilo vám aprílové počasie víkendové plány na výlet do prírody? Máme pre vás tip na super náhradný program, ktorého zaručene nebudete ľutovať. Vyrazte s celou rodinou do pražských Letňan na súbor veľtrhov pod názvom FOR FAMILY.

Celý článok
Stavebnú sezónu na strednej Morave symbolicky otvára veľtrh STAVOTECH Olomouc. Príďte sa pozrieť

Stavebnú sezónu na strednej Morave symbolicky otvára veľtrh STAVOTECH Olomouc. Príďte sa pozrieť

Vydané: 21.03.2016 ▪ Autor: Antonín VintrČo nové u susedov ▪ Prečítané: 872x

Zaujímate sa o nové trendy v oblasti vykurovania? Neviete, ako ekonomicky a ekologicky postaviť dom? Navštívte 31. 3. - 2. 4. 2016 veľtrh STAVOTECH v Košiciach.

Celý článok
Staviate, rekonštruujete alebo len hľadáte inšpiráciu na bývanie? Navštívte brnenské veľtrhy MOBITEX, SVB a DSB

Staviate, rekonštruujete alebo len hľadáte inšpiráciu na bývanie? Navštívte brnenské veľtrhy MOBITEX, SVB a DSB

Vydané: 14.03.2016 ▪ Autor: Antonín VintrČo nové u susedov ▪ Prečítané: 872x

Potrebujete inšpiráciu pre zariaďovanie bytu? Chcete sa dozvedieť zaujímavé informácie zo sveta bývania, napríklad o šikovnej domácnosti, kotlíkových dotáciách či drevostavbách? Navštívte 20. - 23. 4. veľtrhy MOBITEX, SVB a DSB.

Celý článok