PREVÁDZKA E-SHOPU BOLA UKONČENÁ

Vážení zákazníci,

ospravedlňujeme sa, ale prevádzka e-shopu bola ukončená. Objednávky už nie je možné vykonať.

Ďakujeme za pochopenie.
0komentárov

Stavebnú sezónu na strednej Morave symbolicky otvára veľtrh STAVOTECH Olomouc. Príďte sa pozrieť

Zaujímate sa o nové trendy v oblasti vykurovania? Neviete, ako ekonomicky a ekologicky postaviť dom? Navštívte 31. 3. - 2. 4. 2016 veľtrh STAVOTECH v Košiciach.
Vydané: 22.03.2016 ▪ Autor: ▪ Prečítané: 872x

Stalo sa tradíciou, že stavebnú sezónu na strednej Morave symbolicky otvára stavebný a technický veľtrh STAVOTECH Olomouc. Takmer 200 vystavovateľov ponúkne svoje výrobky aj služby v dňoch 31. marca až 2. apríla 2016 v pavilóne A olomouckého Výstaviska Flora a priľahlých vonkajších plochách.

Návštevníci i vystavovatelia Stavotechu si už zvykli na moderné technické vybavenie a väčší komfort rekonštruovaného a rozšíreného pavilónu A s viac ako 3000 m² výstavnej plochy. Vystavujúci svojím záberom obsiahnu všetky odvetvia stavebného odboru. Najsilnejšie zastúpenie majú firmy ponúkajúce murovacie materiály, strešné krytiny, drevené i plastové okná, dvere a parapety, garážové brány, izolácie a domové čističky odpadových vôd.

Na jarnej etape veľtrhu je veľmi silná oblasť vykurovania. Nájdete tu kotly, vykurovacie telesá i podlahové vykurovanie. Alternatívne spôsoby sú zastúpené tepelnými čerpadlami, solárnymi systémami a rekuperáciou. Tých, ktorí uvažujú o budúcej podobe svojho bývania, iste zaujme ponuka realitných kancelárií, finančného poradenstva aj špeciálne ponuky rodinných domov od klasických novostavieb po drevostavby a nízkoenergetické domy.

Neodmysliteľnou súčasťou veľtrhu Stavotech Olomouc je sprievodný program bohatý na zaujímavé prednášky k aktuálnym témam stavebného odboru.

Po celý štvrtok a piatok tu nájdu svoje témy odborníci aj laická verejnosť. Najmä projektantom sú určené prednášky Navrhovanie a opravy vozoviek a Noviny v cenovej sústave ÚRS prebiehajúce po oba dni dopoludnia. Záujemcovia si tiež môžu vypočuť podmienky a vysvetlenia ku kontrole a diagnostike kotlov na tuhé palivá, ktoré sa v blízkej dobe stanú povinnosťou pre ich majiteľov. Predmetom ďalších prednášok sprievodného programu sú úspory energie a ekologické spôsoby vykurovania aj v nadväznosti na možnosť získania dotácií z programov Nová zelená úsporám či Kotlíkové dotácie.

Dozviete sa aj o vykurovacích kábloch a systémoch značky Teplá podlaha, využitie tepelných čerpadiel, rekuperácii, tepelnotechnických úpravách rodinných domov a vykurovaní (biomasou, fotovoltaikou, tepelným čerpadlom i ich kombináciou) nielen nízkoenergetických a pasívnych drevostavieb. Ako kvalitne, ekonomicky výhodne a tiež ekologicky pristupovať k stavbám nielen rodinných domov je určite téma pre aktuálnu diskusiu. Sprievodný program obohatí populárne prednášky Feng Shui a zdravé bývanie aj Geopatogénne zóny trochu inak.

Každý návštevník veľtrhu môže získať hodnotnú výhru v návštevníckej súťaži. Partneri do súťaže venovali mobilný telefón, čističku vzduchu, dizajnové vonkajšie LED-solárne svietidlo, pokosovú pílu, fontánku z prírodného kameňa a ďalšie ceny. Vyžrebovanie výhercov prebehne posledný deň veľtrhu o 15.00 hod a výhercovia budú ihneď telefonicky kontaktovaní.

Široká ponuka stavebných materiálov a služieb je dnes už samozrejmosťou, veľká koncentrácia odborníkov schopných poskytnúť kvalifikované informácie a rady ich však stále vzácnou príležitosťou. Veľtrh Stavotech patrí k tým udalostiam, ktoré by si profesionáli, investori i individuálni stavebníci nemali nechať ujsť.

Navštívte veľtrh STAVOTECH na výstavisku Flora Olomouc, a to 31. 3. - 1. 4. od 9:00 do 18:00 hodín a v sobotu 2. 4. od 9:00 do 17:00 hod.

Zdieľajte tento článok 0x 0x 0x
0x

Antonín Vintr

Vyštudoval som nábytkové inžinierstvo, zaujíma ma interiérový dizajn aj moderné trendy v bývaní. Z mojich článkov sa dozviete, ako vyberať vybavenie do bytu, odhalím vám vlastnosti rôznych materiálov alebo pomôžem s technickým riešením úprav vo vašej domácnosti.

Antonín Vintr na sociálnych sieťach:
Oznámte ostatným čitateľom váš názor / Počet príspevkov: 0
Nadpis:
  Vaše meno:

Prečítajte si tiež ↓

Kam cez víkend s celou rodinou? Na veľtrh FOR FAMILY. Veľa zábavy si tam užijú deti, rodičia i seniori

Kam cez víkend s celou rodinou? Na veľtrh FOR FAMILY. Veľa zábavy si tam užijú deti, rodičia i seniori

Vydané: 07.04.2017 ▪ Autor: Martin KulhánekČo nové u susedov ▪ Prečítané: 20x

Zmarilo vám aprílové počasie víkendové plány na výlet do prírody? Máme pre vás tip na super náhradný program, ktorého zaručene nebudete ľutovať. Vyrazte s celou rodinou do pražských Letňan na súbor veľtrhov pod názvom FOR FAMILY.

Celý článok
Staviate, rekonštruujete alebo len hľadáte inšpiráciu na bývanie? Navštívte brnenské veľtrhy MOBITEX, SVB a DSB

Staviate, rekonštruujete alebo len hľadáte inšpiráciu na bývanie? Navštívte brnenské veľtrhy MOBITEX, SVB a DSB

Vydané: 14.03.2016 ▪ Autor: Antonín VintrČo nové u susedov ▪ Prečítané: 872x

Potrebujete inšpiráciu pre zariaďovanie bytu? Chcete sa dozvedieť zaujímavé informácie zo sveta bývania, napríklad o šikovnej domácnosti, kotlíkových dotáciách či drevostavbách? Navštívte 20. - 23. 4. veľtrhy MOBITEX, SVB a DSB.

Celý článok
Ako postupovať pri stavbe či rekonštrukcii? Nielen to sa dozviete na výstave Stavíme Bydlíme v Uherskom Hradišti

Ako postupovať pri stavbe či rekonštrukcii? Nielen to sa dozviete na výstave Stavíme Bydlíme v Uherskom Hradišti

Vydané: 17.02.2016 ▪ Autor: Antonín VintrČo nové u susedov ▪ Prečítané: 636x

Staviate či rekonštruujete dom? Navštívte výstavu Stavíme Bydlíme v Uherskom Hradišti. Získate informácie o stavebných materiáloch i technológiách a v poradenskom centre Spýtajte sa stavbárov vám so všetkým poradia odborníci.

Celý článok