Záruka vašej spokojnosti - č. 1 v predaji nábytku na internete

Ako sa z drobného internetového obchodu s 3 pracovníkmi a ojazdenou dodávkou stala počas niekoľkých rokov jednotka medzi slovenskými e-shopmi s nábytkom? Zásluhou vašej dôvery v naše služby.

Jedine vďaka nej sa dnes cez 250 našich zamestnancov každý deň stará o to, aby ste mali krajší a útulnejší domov. Vybavujeme desiatky tisíc objednávok ročne, vozíme k vám nový nábytok flotilou vlastných automobilov a v čase najväčšieho vyťaženia využívame tiež služby ďalších renomovaných dopravcov. Vďaka tomu sme schopní doručovať vaše nákupy rýchlo a spoľahlivo.

O nás


kalendar

Štart

Internetový obchod MT nábytok vznikol v roku 2011, v čase, keď si väčšina ľudí pri predstave nákupu nábytku na internete len klopala na čelo. My sme však boli presvedčení o tom, že práve online predaj je tou správnou cestou, ako vám umožniť čo najväčší výber, a ako čo najrýchlejšie dostať nové vybavenie do vašich domovov.
pohar

Prvá priečka

Dnes sme e-shop č. 1 s nábytkom na Slovensku a v Českej republike a svoje aktivity rozširujeme aj do ďalších štátov. Sme rýdzo česká spoločnosť, napriek tomu ponúkame nábytok vyrábaný ako na Slovensku, tak aj v ďalších európskych aj mimoeurópskych krajinách.
komoda

Ponuka

V našej ponuke nájdete viac ako 6 800 modelov kvalitného nábytku a každý deň k nim pribúdajú ďalšie. Absolútnu väčšinu modelov si navyše vďaka výberu farby, rozmerov, typu čalúnenia a ďalších parametrov prispôsobíte už pri nákupe svojim predstavám. Máme pre vás nábytok do celej domácnosti v státisícoch variantoch, takže vždy dostanete presne to, po čom túžite.
zamestnanci

Zamestnanci

O vašu spokojnosť a kvalitné služby sa dnes stará cez 250 zamestnancov e-shopu. Tovar vám vozíme rýchlo a spoľahlivo prevažne vlastnou autodopravou s občasnou výpomocou renomovaných prepravcov.
krivka

Vlastná autodoprava

dodavka

Flotila

Aby ste si objednaný nábytok užívali doma čo najskôr, spoliehame pri rozvoze tovaru na vlastnú autodopravu. Naša flotila má v súčasnosti 15 kamiónových súprav Mercedes-Benz s návesmi a 65 dodávkových vozidiel Mercedes-Benz.
mapa

Od Bratislavy až po Humenné

Nový nábytok vám rýchlo a spoľahlivo dovezieme, kam budete chcieť, od Bratislavy až po Humenné.
Sklady

mapa

Expedícia

Akonáhle kamión s tovarom dorazí, skladníci podľa čiarových kódov hneď vedia, kam má byť, ktorý kus doručený. Okamžite tak začínajú kompletizovať vašu objednávku a pripravovať ju na expedíciu na miesto určenia. Nákup vám potom dovezie jedna z desiatok našich dodávok, prípadne auto renomovaného dopravcu, ktorý nám vypomáha.
mapa

Statisíce variánt

Vďaka pružnej logistike a vlastnej autodoprave sme schopní vám v e-shope ponúknuť státisíce variánt nábytku. Najžiadanejšie modely držíme trvale skladom, inak k vám tovar putuje prakticky priamo od výrobcu a vy dostanete presne taký kúsok, po akom túžite.


31 771
Vy + 31 771 dnešných zákazníkov mierite k lepšiemu bývaniu.
6 821
Čaká na vás 6 821 modelov nábytku.
0
Za posledný mesiac sme zaradili 0 noviniek.
959 187
Máme pre vás nábytok v 959 187 variantoch rozmerov, materiálov a farieb.