PREVÁDZKA E-SHOPU BOLA UKONČENÁ

Vážení zákazníci,

ospravedlňujeme sa, ale prevádzka e-shopu bola ukončená. Objednávky už nie je možné vykonať.

Ďakujeme za pochopenie.
0komentárov

Zostavy v detských izbách? Preferujete lamino a variabilitu

Vyberáte nábytok do detskej izby a robí vám ťažkosti orientovať sa v širokej ponuke? Pozrite sa na niekoľko zostáv, ktorých kvalitu aj variabilitu overili zákazníci nášho e-shopu. Kvôli odolnosti a ľahkej údržbe preferujú lamino.
Vydané: 30.10.2014 ▪ Autor: ▪ Prečítané: 2694x

Zariaďovanie detskej izby je práca na etapy. Vybavenie miestnosti sa totiž postupne mení od nábytku pre predškoláka, školáka a prípadne pre študenta. So zvyšujúcim sa vekom vašich potomkov ale počítajte s tým, že si do vybavenia a farebnosti nechajú hovoriť čím ďalej tým menej. Prečítajte si niektoré tipy zákazníkov, ktorí si z ponuky e-shopu MT-nábytok.sk vybrali detské izby. Z našich kolekcií detského nábytku si môžete objednať celé zostavy aj zladené komponenty presne podľa interiérových možností vášho bývania aj potrieb vašich najmilších.

Detský nábytok Tereza

Svoju vlastnú zostavu pre svoje dieťa si u nás objednala aj pani Martina. Rozhodla sa pre výber vybavenia na internete a dala prednosť nábytku z lamina, ktorý je oveľa odolnejší voči drobným ťuknutiam, mechanickému poškodeniu a rôznym tekutinám. Vzhľadom aj cenou ju najviac zaujal detský nábytok z produktového radu Tereza, u ktorého ocenila možnosť dokúpenia ďalšieho nábytku v rovnakom štýle. S vybavením bola pani Martina spokojná a jeho zmontovanie bolo nenáročné a jednoduché.

Veselý, ale predovšetkým praktický a bezpečný je nábytok do detskej izby produktového radu Tereza
Veselý, ale predovšetkým praktický a bezpečný je nábytok do detskej izby produktového radu Tereza

 

Študentská / detská izba Alda 3

Jednou z najobľúbenejších zostáv vhodných do detskej izby, ktorý má následne slúžiť tiež ako študentský, je zostava Alda 3. Naša zákazníčka s prezývkou Kacka zháňala do detskej izby nový nábytok vyrobený najlepšie z lamina. Zostava Alda 3 ju najviac oslovila v prírodnom dekóre jaseň a dekoratívnymi prvkami v prevedení antracit. K posteli zo zostavy si ešte doobjednala pevný lamelový rošt v ráme o rozmere 90 x 200 cm a kombinovanú komodu z rovnakej kolekcie.

Kvalitný materiál, ale aj moderný dizajn; presne taká je zostava Alda 3, ktorá vydrží až do študentských rokov
Kvalitný materiál, ale aj moderný dizajn; presne taká je zostava Alda 3, ktorá vydrží až do študentských rokov

 

Pozrite sa aj na ďalšie zostavy v galérii detského a študentského nábytku.

Detská izba, zostava Allarica 2

Pre nutnú obmenu nábytku v detskej izbe sa rozhodla tiež pani Barbora. Na internete vyberala detský nábytok z lamina pre jeho farebnú i tvarovú rozmanitosť a ľahkú údržbu. Na e-shope MT-nábytok.sk ju najviac oslovila detská izba Allarica 2 v prevedení prírodný dekór dub santana s decentnými šedými prvkami. K zostave si priobjednala dve šatníkové skrine, dve police a ďalšie jednolôžko. Montáže sa zhostila sama a pochválila krásne zabalený tovar a prehľadné označenie všetkých krabíc. Z kolekcie ide v prípade záujmu navyše dokúpiť ľubovoľné komponenty.

Farebná, veselá, ale v neposlednom rade tiež bezpečná. Presne taká je detská izba Allarica
Farebná, veselá, ale v neposlednom rade tiež bezpečná. Presne taká je detská izba Allarica

 

Detský nábytok Bambi

Nové zariadenie detskej izby sa rozhodla zaobstarať aj pani Michálková a pre ľahkú údržbu a väčšiu odolnosť vyberala nábytok z lamina. V kategórii detského nábytku si vybrala zaujímavé komponenty z produktového radu Bambi, ktorý vyniká nielen netradičnými tvarmi, ale aj atraktívnym dvojfarebným prevedením v kombinácii prírodného dekóru a farebných dekoratívnych prvkov. Objednala si kombinovanú šatníkovú skriňu Bambi 2, policový regál Bambi 6, rohovú šatníkovú skriňu Bambi 4 a policový regál Bambi 3 v dekóre jaseň so zelenými prvkami. Ku skrinkám a regálom dokúpila ešte poschodovú posteľ a všetko dokopy vyzerá podľa jej slov rozprávkovo.

Detská nábytková zostava Bambi vyniká precíznym spracovaním do posledného detailu
Detská nábytková zostava Bambi vyniká precíznym spracovaním do posledného detailu

 

Pozrite sa tiež na vybavenie detských izbičiek na sieti Pinterest.

Zaobstarali ste pre svoje deti nový nábytok do izby? Napíšte nám do komentára pod článkom, ako sa im páči a kde ste načerpali inšpiráciu.

Použité fotografie:
MT-nábytok.sk

Zdieľajte tento článok 0x 0x 0x
0x

Jiří Macík

Pôvodnou profesiou som chovateľ, ale prišla príležitosť robiť novinárčinu a komunikáciu, a od tej doby sa živím písaním. V mojich článkoch nájdete vždy nejakú praktickú vychytávku do vašej domácnosti alebo užitočnú radu, aby sa vám lepšie bývalo a žilo.

Jiří Macík na sociálnych sieťach:
Oznámte ostatným čitateľom váš názor / Počet príspevkov: 0
Nadpis:
  Vaše meno:

Prečítajte si tiež ↓

Ako zariadiť domácu pracovňu ?

Ako zariadiť domácu pracovňu ?

Vydané: 07.01.2014 ▪ Autor: Jana Abelson TržilováMoje bývanie ▪ Prečítané: 2946x

Kto môže tvoriť v pokoji svojho domova, stojí často pred rozhodnutím, kam svoj ​​pracovný kút umiestniť tak, aby nikoho nerušil a zároveň nebol nikým rušený. Ako najlepšie zariadiť a vybaviť domácu pracovňu sa dozviete v článku.

Celý článok
1komentárov
Zabezpečenie bytu a rodinného domu

Zabezpečenie bytu a rodinného domu

Vydané: 18.09.2013 ▪ Autor: Jana Abelson TržilováMoje bývanie ▪ Prečítané: 3306x

Bráňte sa všetkým zlodejom, ktorí si robia zálusk na váš majetok! Zabezpečte svoj dom a byt tak, aby nemali šancu a nepostihlo vás nešťastie v podobe vybielenej domácnosti. Prečítajte si, ako podobným prekvapeniam predchádzať.

Celý článok
Luxus v podobe vlastnej sauny? Prečo nie...

Luxus v podobe vlastnej sauny? Prečo nie...

Vydané: 12.09.2013 ▪ Autor: Jana Abelson TržilováMoje bývanie ▪ Prečítané: 2245x

Saunovanie je činnosť zdraviu veľmi prospešná a dnes už si ho môže užívať každý, pretože existujú aj sauny, ktoré sa zmestia do obývačky. Ako si vybrať tú správnu, aby ste dosiahli ten správny pôžitok, sa dozviete v našom článku.

Celý článok