PREVÁDZKA E-SHOPU BOLA UKONČENÁ

Vážení zákazníci,

ospravedlňujeme sa, ale prevádzka e-shopu bola ukončená. Objednávky už nie je možné vykonať.

Ďakujeme za pochopenie.
0komentárov

"Z dobre nastaveného systému provízií majú zisk všetci partneri,"

predstavuje Affiliate program spoločnosti EXITERIA s.r.o. jeho manažérka Petra Brandejská. Ako prezradila, provízny systém spočíva v umiestňovaní odkazov na e-shopy s nábytkom a bytovými doplnkami na iných internetových stránkach.
Vydané: 07.02.2014 ▪ Autor: ▪ Prečítané: 2253x

Petra Brandejská je manažérkou Affiliate programu, spoločnosti EXITERIA s. r. o.
Petra Brandejská je manažérkou Affiliate programu
spoločnosti EXITERIA s. r. o.
Prevádzkovateľ niekoľkých internetových predajní s nábytkom a bytovými doplnkami, firma EXITERIA s.r.o., ponúka záujemcom provízny systém, spočívajúci v umiestňovaní odkazov na jej e-shopy na iných internetových stránkach. Ako celý program funguje, povedala nášmu blogu manažérka Petra Brandejská.

 

Čo presne si má obyčajný smrteľník predstaviť pod pojmom Affiliate program ?

"Zjednodušene ide o provízny systém, kde náš partner umiestňuje odkazy na naše e-shopy vo forme banneru alebo textu na ktoré potom návštevník reaguje. Ak sa návštevník týchto stránok cez odkaz dostane do nášho e-shopu a niečo si kúpi (urobí konverziu), partner automaticky dostáva odmenu podľa toho, ako veľký nákup zákazník urobil. Provízie sa potom v závislosti na výške objednávky pohybujú medzi piatimi až ôsmimi percentami z celkovej sumy."

Koľko partnerov je v súčasnej dobe zapojených do systému spoločnosti EXITERIA s.r.o. a aký by bol pre vás ideálny počet?

"Na Affiliate programe sme začali poriadne pracovať v polovici augusta 2013 a momentálne s nami v ňom spolupracuje niekoľko majiteľov a prevádzkovateľov webových stránok. Samozrejme by sme ich radi prilákali viac, ale v tomto prípade nejde ani tak o kvantitu ako o kvalitu. Jedná sa o dlhodobý proces budovania siete odkazov, ktorého výsledky sa dostavia až za nejaký čas.“

Ako by teda mali vyzerať ideálne partnerské webové stránky ?

"Z nášho pohľadu musia byť predovšetkým aktívne a navštevované, aby mala spolupráca vôbec nejaký zmysel, a to aj pre ich majiteľa. Najlepšia kombinácia nastáva, keď sú stránky zároveň tematicky zamerané na nábytok, interiéry, domácnosť, dizajn a podobné oblasti. Čím kvalitnejší má web obsah a ponúka lepší produkt, tým sa priamo úmerne zvyšuje dopyt zákazníkov a samozrejme aj zisky partnerov. Ak je provízny systém dobre nastavený, majú z neho zaručený profit všetci zúčastnení."

Provízny program je jedinou náplňou vašej práce?

"Okrem kontaktovania potenciálnych nových affiliate partnerov a komunikácie s tými existujúcimi sa zaoberám tiež prípravou súvisiacich propagačných materiálov (bannerov a textov). Ďalej pracujem na umiestňovaní produktov vrátane copywritingu a na starosti mám tiež bežnú administratívnu a kancelársku činnosť."

Aký máte rada nábytok a aký kúsok ste si v poslednej dobe kúpili do bytu?

"Nemám žiadny vyhranený štýl, každopádne by som si ale domov nenastavala žiadne starožitné alebo rustikálne kúsky, páči sa mi skôr jednoduchý súdobý dizajn. Naposledy sme s priateľom kupovali sedačku, ktorú síce nepoužívame, ale naši nájomníci sú s ňou absolútne spokojní, a sami máme doma novú obývaciu stenu, ktorú som si tiež veľmi obľúbila. Oboje bolo pochopiteľne zakúpené u našej spoločnosti."

Čo robíte vo voľnom čase, máte nejaké koníčky?

"Aktívne sa venujem hlavne športu, a to volejbalu. Dosť času potom trávim s rodinou a priateľmi a tiež so svojím psom."

Zaujíma vás Affiliate program? Máte s touto formou spolupráce nejaké skúsenosti? Diskutujte pod článkom!

Zdieľajte tento článok 0x 0x 0x
0x

MT-nábytok.sk

MT-nábytok.sk na sociálnych sieťach:
Oznámte ostatným čitateľom váš názor / Počet príspevkov: 0
Nadpis:
  Vaše meno:

Prečítajte si tiež ↓

Viete, čo je HTML, CSS alebo responzivita? Prezradí vám to kóder webových stránok David Prudil

Viete, čo je HTML, CSS alebo responzivita? Prezradí vám to kóder webových stránok David Prudil

Vydané: 09.02.2015 ▪ Autor: Martin KulhánekNáš tím ▪ Prečítané: 1084x

Ako dostala svoju podobu webstránka, na ktorú pozeráte? Všetky grafické prvky niekto musel najprv previesť do kódov, zrozumiteľných internetovým prehliadačom. Prečítajte si v rozhovore s Davidom Prudilom, čo kodérska práca obnáša.

Celý článok
Čo je to linkbuilding? Alebo affiliate program? Čítajte rozhovor so Zdeňkom Dvořákom

Čo je to linkbuilding? Alebo affiliate program? Čítajte rozhovor so Zdeňkom Dvořákom

Vydané: 22.01.2015 ▪ Autor: Martin KulhánekNáš tím ▪ Prečítané: 927x

Tiež vám tieto slová znejú ako z iného sveta? Pritom sa za nimi neskrýva nič iné ako nástroj pre podporu predaja. Linkbuilder spoločnosti Exiteria, Zdeněk Dvořák, vám prezradí, ako fungujú a ako si vďaka nim môžete aj privyrobiť.

Celý článok
Najradšej popisujem počas dňa rôznorodý nábytok, produkty jednej kolekcie sú náročnejšie

Najradšej popisujem počas dňa rôznorodý nábytok, produkty jednej kolekcie sú náročnejšie

Vydané: 16.12.2014 ▪ Autor: Jiří MacíkNáš tím ▪ Prečítané: 1193x

hodnotí Monika Šenková, ktorá je textárkou na webových stránkach internetových obchodov s nábytkom pod hlavičkou firmy Exiteria s.r.o. Páči sa jej prírodný materiály a dekóry. Akému štýlu bývania dáva prednosť?

Celý článok