PREVÁDZKA E-SHOPU BOLA UKONČENÁ

Vážení zákazníci,

ospravedlňujeme sa, ale prevádzka e-shopu bola ukončená. Objednávky už nie je možné vykonať.

Ďakujeme za pochopenie.
0komentárov

Prečítajte si vianočný príbeh s dobrým koncom. V hlavných úlohách syn a posteľ.

Čo všetko sa môže stať, keď sa 7-ročný chlapec vydá hľadať vianočné darčeky do spálne rodičov? Zasmejte sa príhode, ako je mama najskôr na pokraji šialenstva, ale všetko nakoniec dobre dopadne. A ako inak, točí sa okolo nábytku.
Vydané: 19.12.2014 ▪ Autor: ▪ Prečítané: 1234x

Nábytok si človek kupuje preto, aby mu dobre slúžil a rozhodne by od neho asi nikto z vás nečakal žiadny podraz. Ako sa ale dozviete, dokáže sa aj nábytok občas postarať o nečakane dramatickú chvíľku. Aj keď s úsmevom na konci. Trebárs ako u Novotných. Mladí manželia odišli v podvečer pred Štedrým dňom dokúpiť ešte nejaké drobnosti a ich šikovný sedemročný chlapec sa po nejakej dobe, keď neboli doma, rozhodol nájsť vianočné darčeky.

Chcel predbehnúť Ježiška, zle ale odhadol situáciu, a práve vo chvíli, keď sa v spálni preberal úložným priestorom rodičovského letiska, zarachotil v zámku kľúč. Čo teraz? "Vlezie dnu, privrie za sebou matrac a vo vhodnej chvíľke zmiznem do izbičky," vyhodnotil nedočkavec v mihu svoje možnosti a už bol ukrytý v útrobách postele.

Tam ho v úplnej tme za pár okamihov premohol spánok. Mama medzi tým upratala nákup, a ani nie po štvrť hodine išla chlapca skontrolovať. K jej zdeseniu bola izbička prázdna. Nastala panika, pobehovanie po celom byte, ale dieťa nikde. Okná aj balkónové dvere pritom boli zavreté zvnútra, takže záhada hodná Sherlocka Holmesa.

Rodičia Novotní síce pre istotu nakukli do všetkých väčších skríň, avšak pozrieť sa v spálni do postele ich už nenapadlo. Vo chvíli, keď sa polohysterická mama, sediac na lôžku s nastupujúcim záchvatom šialenstva, chystala volať políciu, ozval sa zvnútra podivný zvuk. To synčekovi našťastie vletela do nosa smietka, kýchol, prebudil sa a prezradil svoj úkryt.

Veľkú radosť z objavenia nezbedníka po chvíľke vystriedalo tiež veľké poučovanie, ale nakoniec boli všetci radi, že to takto dopadlo. Malý uličník tak ani neprišiel o vianočné prekvapenie, pretože jeho darčeky boli schované úplne niekde inde.

Nech sa vaše Vianoce zaobídu bez nepríjemných prekvapení a užijete si ich len šťastné a veselé! Ak sa vám stalo niečo podobné, podeľte sa o svoj príbeh aj s ostatnými čitateľmi.

Zdieľajte tento článok 0x 0x 0x
0x

Martin Kulhánek

Mal som byť hotelierom alebo šéfom reštaurácie, ale ešte než som s tým začal, zlákalo ma písanie a novinárska práca. Na blogu Môj byt vám prinášam pozvánky na rôzne nábytkárske akcie, novinky a zaujímavosti, rozhovory s ľuďmi z odboru aj fotogalérie z výstav nábytku.

Martin Kulhánek na sociálnych sieťach:
Oznámte ostatným čitateľom váš názor / Počet príspevkov: 0
Nadpis:
  Vaše meno:

Prečítajte si tiež ↓

Neseďte počas veľkonočných sviatkov doma. Prijmite pozvanie na veľkonočné podujatia a trhy a choďte na výlet

Neseďte počas veľkonočných sviatkov doma. Prijmite pozvanie na veľkonočné podujatia a trhy a choďte na výlet

Vydané: 11.04.2017 ▪ Autor: Antonín VintrPráve sa deje ▪ Prečítané: 28x

Neviete, čo podniknúť na veľkonočné sviatky? Zájdite na trhy, do múzea alebo na hrad. Na mnohých miestach je pripravený bohatý veľkonočný program pre deti i dospelých. Pripomeniete si ľudové tradície i zvyky a vyskúšate remeslá.

Celý článok
Neutieklo vám v marci niečo zaujímavé na blogu Môj byt? Pozrite sa na pravidelný prehľad článkov

Neutieklo vám v marci niečo zaujímavé na blogu Môj byt? Pozrite sa na pravidelný prehľad článkov

Vydané: 03.04.2017 ▪ Autor: Antonín VintrPráve sa deje ▪ Prečítané: 38x

Čo všetko ste sa dozvedeli v marcových článkoch na blogu Môj byt? Pripomeňte si inšpiratívne nápady pre DIY tvorenie zo starých vecí, babské rady pre ľahšie upratovanie aj tipy a triky pre vylepšenie a skrášlenie svojho domova.

Celý článok
2. apríla je na celom svete Medzinárodný deň detskej knihy. Usporiadajte burzu knižiek a motivujte deti k čítaniu

2. apríla je na celom svete Medzinárodný deň detskej knihy. Usporiadajte burzu knižiek a motivujte deti k čítaniu

Vydané: 02.04.2017 ▪ Autor: Jiří MacíkPráve sa deje ▪ Prečítané: 34x

2. apríla je Medzinárodný deň detskej knihy. Oslávte ho a usporiadajte so susedmi pre ratolesti burzu detských knižiek. Prečítajte si pár rád, ako na to. Zistíte aj pár tipov, ako deti motivovať k čítaniu a ako ich pri ňom udržať.

Celý článok