0komentárov

Poďte s nami na veľtrh! Bohatá fotogaléria z tohtoročnej prehliadky nábytku v poľskej Poznani

Navštívte jednu z najväčších európskych prehliadok nábytku a bytového dizajnu v poľskej Poznani. Prostredníctvom obsiahlej fotogalérie vás tam zoberieme zadarmo a ani nebudete musieť vstať zo svojho kresla. Vitajte na veľtrhu!
Vydané: 18.03.2015 ▪ Autor: ▪ Prečítané: 1060x

Na výstavisko MTP v Poznani si tento rok našlo cestu cez 20 tisíc záujemcov o nové trendy v nábytkárstve a bývaní. Objektív blogu Môj byt bol opäť aj u toho a prináša vám z akcie rozsiahlu fotoreportáž.

V Poznani bolo k videniu množstvo krásneho nábytku.
V Poznani bolo k videniu množstvo krásneho nábytku.

Počas veľtrhu Meble Polska 2015 sa na ploche vo veľkosti 42 000 m² predstavilo 240 vystavovateľov z 9 štátov. Okrem domáceho Poľska to boli tiež zástupcovia Bieloruska, Dánska, Holandska, Nemecka, Litvy, Slovenska, Ukrajiny a Talianska. Výstava prilákala aj rad zahraničných hostí, okrem Európanov prišli aj obchodníci z oveľa vzdialenejších krajín ako je Tanzánia, Izrael, Mongolsko, Alžír alebo Uzbekistan.

A mali sa rozhodne na čo pozerať. Desiatky a stovky sedacích súprav, kresiel, stolov, stoličiek a ďalších typov nábytku vo všetkých možných aj nemožných farbách a tvaroch doplnili svietidlá, kuchynské linky, záhradné vybavenie, vírivky, bytové dekorácie a ďalšie výrobky súvisiace s bývaním.

Pozrite sa na veľtrh nábytku Meble Polska 2015 prostredníctvom veľkej fotogalérie.

Zamierte do pražských Letňan

Ak vás navnadili fotografie úžasných modelov nábytku z Poznane a chceli by ste niečo podobné vidieť na vlastné oči, vyrazte od štvrtka 19. marca do nedele 22. marca na výstavisko PVA EXPO v Prahe - Letňanoch. Koná sa tam súbor veľtrhov FOR HABITAT, FOR GARDEN, FOR FURNITURE, FOR OFFICE a BYDLENÍ, NOVÉ PROJEKTY.

Nielen tuzemskí nábytkári sa stretnú tento týždeň v pražských Letňanoch.
Nielen tuzemskí nábytkári sa stretnú tento týždeň v pražských Letňanoch.

Výstavy venované bývaniu, nábytku, stavbám a rekonštrukciám, záhradnej architektúre i realitným projektom tradične doplní bohatý sprievodný program. Záujemcovia sa na prednáškach a workshopoch dozvedia ako viazať kvety, ako zariadiť byt vecami z druhej ruky, ako vytvoriť krásnu okrasnú záhradu a rad ďalších zaujímavých a užitočných vecí.

Ak plánujete úpravy bývania, nákup nového vybavenia domácnosti, zmeny v interiéri alebo budovanie novej záhrady, nemali by ste si nechať pražskú výstavu ujsť. Atmosféru minuloročných podujatí pod hlavičkou For Habitat si pripomeňte na fotografiách z veľtrhu.

Zdieľajte tento článok 0x 0x 0x
0x

Martin Kulhánek

Mal som byť hotelierom alebo šéfom reštaurácie, ale ešte než som s tým začal, zlákalo ma písanie a novinárska práca. Na blogu Môj byt vám prinášam pozvánky na rôzne nábytkárske akcie, novinky a zaujímavosti, rozhovory s ľuďmi z odboru aj fotogalérie z výstav nábytku.

Martin Kulhánek na sociálnych sieťach:
Oznámte ostatným čitateľom váš názor / Počet príspevkov: 0
Nadpis:
  Vaše meno:

Prečítajte si tiež ↓

Ako šetriť vodou a ušetriť? Oslávte 22. marca Svetový deň vody aj návštevou u vodohospodárov

Ako šetriť vodou a ušetriť? Oslávte 22. marca Svetový deň vody aj návštevou u vodohospodárov

Vydané: 22.03.2017 ▪ Autor: Jiří MacíkPráve sa deje ▪ Prečítané: 31x

Úspora vody je hlavnou požiadavkou na hospodárenie s touto životodarnou tekutinou. Skontrolujte si doma armatúry a premýšľajte, ako ušetriť za vodu. Prácu vodohospodárov vám predstaví niektorá z akcií k Svetovému dňu vody.

Celý článok
Záhradný veľtrh zadarmo! Napíšte si o vstupenku na FOR GARDEN - sú na stiahnutie a len obmedzený počet

Záhradný veľtrh zadarmo! Napíšte si o vstupenku na FOR GARDEN - sú na stiahnutie a len obmedzený počet

Vydané: 20.03.2017 ▪ Autor: Martin KulhánekPráve sa deje ▪ Prečítané: 29x

Chystáte sa navštíviť výstavu záhradnej architektúry, nábytku, techniky a zelene FOR GARDEN? Máme pre vás vstupenky zadarmo. Nenechajte si ich ujsť, na veľtrhu uvidíte a dozviete sa veľa zaujímavých vecí, užitočných pre záhradu.

Celý článok
8. marca je MDŽ. Páni aj dámy, pripravte sa na oslavy vopred. Prekvapenie veľmi vítané

8. marca je MDŽ. Páni aj dámy, pripravte sa na oslavy vopred. Prekvapenie veľmi vítané

Vydané: 07.03.2017 ▪ Autor: Jiří MacíkPráve sa deje ▪ Prečítané: 574x

8. marca je Medzinárodný deň žien, v mnohých krajinách slávený ako štátny sviatok. Páni, myslite na dámy, pripravte sa radšej dopredu a prekvapte. Dámy, užite si svoj deň. Môže sa hodiť aj 9 tipov, čím ženy vo svojom okolí ohromíte.

Celý článok