PREVÁDZKA E-SHOPU BOLA UKONČENÁ

Vážení zákazníci,

ospravedlňujeme sa, ale prevádzka e-shopu bola ukončená. Objednávky už nie je možné vykonať.

Ďakujeme za pochopenie.
0komentárov

Poďte s nami na veľtrh! Bohatá fotogaléria z tohtoročnej prehliadky nábytku v poľskej Poznani

Navštívte jednu z najväčších európskych prehliadok nábytku a bytového dizajnu v poľskej Poznani. Prostredníctvom obsiahlej fotogalérie vás tam zoberieme zadarmo a ani nebudete musieť vstať zo svojho kresla. Vitajte na veľtrhu!
Vydané: 18.03.2015 ▪ Autor: ▪ Prečítané: 1115x

Na výstavisko MTP v Poznani si tento rok našlo cestu cez 20 tisíc záujemcov o nové trendy v nábytkárstve a bývaní. Objektív blogu Môj byt bol opäť aj u toho a prináša vám z akcie rozsiahlu fotoreportáž.

V Poznani bolo k videniu množstvo krásneho nábytku.
V Poznani bolo k videniu množstvo krásneho nábytku.

Počas veľtrhu Meble Polska 2015 sa na ploche vo veľkosti 42 000 m² predstavilo 240 vystavovateľov z 9 štátov. Okrem domáceho Poľska to boli tiež zástupcovia Bieloruska, Dánska, Holandska, Nemecka, Litvy, Slovenska, Ukrajiny a Talianska. Výstava prilákala aj rad zahraničných hostí, okrem Európanov prišli aj obchodníci z oveľa vzdialenejších krajín ako je Tanzánia, Izrael, Mongolsko, Alžír alebo Uzbekistan.

A mali sa rozhodne na čo pozerať. Desiatky a stovky sedacích súprav, kresiel, stolov, stoličiek a ďalších typov nábytku vo všetkých možných aj nemožných farbách a tvaroch doplnili svietidlá, kuchynské linky, záhradné vybavenie, vírivky, bytové dekorácie a ďalšie výrobky súvisiace s bývaním.

Pozrite sa na veľtrh nábytku Meble Polska 2015 prostredníctvom veľkej fotogalérie.

Zamierte do pražských Letňan

Ak vás navnadili fotografie úžasných modelov nábytku z Poznane a chceli by ste niečo podobné vidieť na vlastné oči, vyrazte od štvrtka 19. marca do nedele 22. marca na výstavisko PVA EXPO v Prahe - Letňanoch. Koná sa tam súbor veľtrhov FOR HABITAT, FOR GARDEN, FOR FURNITURE, FOR OFFICE a BYDLENÍ, NOVÉ PROJEKTY.

Nielen tuzemskí nábytkári sa stretnú tento týždeň v pražských Letňanoch.
Nielen tuzemskí nábytkári sa stretnú tento týždeň v pražských Letňanoch.

Výstavy venované bývaniu, nábytku, stavbám a rekonštrukciám, záhradnej architektúre i realitným projektom tradične doplní bohatý sprievodný program. Záujemcovia sa na prednáškach a workshopoch dozvedia ako viazať kvety, ako zariadiť byt vecami z druhej ruky, ako vytvoriť krásnu okrasnú záhradu a rad ďalších zaujímavých a užitočných vecí.

Ak plánujete úpravy bývania, nákup nového vybavenia domácnosti, zmeny v interiéri alebo budovanie novej záhrady, nemali by ste si nechať pražskú výstavu ujsť. Atmosféru minuloročných podujatí pod hlavičkou For Habitat si pripomeňte na fotografiách z veľtrhu.

Zdieľajte tento článok 0x 0x 0x
0x

Martin Kulhánek

Mal som byť hotelierom alebo šéfom reštaurácie, ale ešte než som s tým začal, zlákalo ma písanie a novinárska práca. Na blogu Môj byt vám prinášam pozvánky na rôzne nábytkárske akcie, novinky a zaujímavosti, rozhovory s ľuďmi z odboru aj fotogalérie z výstav nábytku.

Martin Kulhánek na sociálnych sieťach:
Oznámte ostatným čitateľom váš názor / Počet príspevkov: 0
Nadpis:
  Vaše meno:

Prečítajte si tiež ↓

Neseďte počas veľkonočných sviatkov doma. Prijmite pozvanie na veľkonočné podujatia a trhy a choďte na výlet

Neseďte počas veľkonočných sviatkov doma. Prijmite pozvanie na veľkonočné podujatia a trhy a choďte na výlet

Vydané: 11.04.2017 ▪ Autor: Antonín VintrPráve sa deje ▪ Prečítané: 39x

Neviete, čo podniknúť na veľkonočné sviatky? Zájdite na trhy, do múzea alebo na hrad. Na mnohých miestach je pripravený bohatý veľkonočný program pre deti i dospelých. Pripomeniete si ľudové tradície i zvyky a vyskúšate remeslá.

Celý článok
Neutieklo vám v marci niečo zaujímavé na blogu Môj byt? Pozrite sa na pravidelný prehľad článkov

Neutieklo vám v marci niečo zaujímavé na blogu Môj byt? Pozrite sa na pravidelný prehľad článkov

Vydané: 03.04.2017 ▪ Autor: Antonín VintrPráve sa deje ▪ Prečítané: 41x

Čo všetko ste sa dozvedeli v marcových článkoch na blogu Môj byt? Pripomeňte si inšpiratívne nápady pre DIY tvorenie zo starých vecí, babské rady pre ľahšie upratovanie aj tipy a triky pre vylepšenie a skrášlenie svojho domova.

Celý článok
2. apríla je na celom svete Medzinárodný deň detskej knihy. Usporiadajte burzu knižiek a motivujte deti k čítaniu

2. apríla je na celom svete Medzinárodný deň detskej knihy. Usporiadajte burzu knižiek a motivujte deti k čítaniu

Vydané: 02.04.2017 ▪ Autor: Jiří MacíkPráve sa deje ▪ Prečítané: 36x

2. apríla je Medzinárodný deň detskej knihy. Oslávte ho a usporiadajte so susedmi pre ratolesti burzu detských knižiek. Prečítajte si pár rád, ako na to. Zistíte aj pár tipov, ako deti motivovať k čítaniu a ako ich pri ňom udržať.

Celý článok