Potešme spoločne choré deti. Na konto dobročinnej akcie vďaka vám už pribudlo:
279.25
0komentárov

Poďte s nami na veľtrh! Bohatá fotogaléria z tohtoročnej prehliadky nábytku v poľskej Poznani

Navštívte jednu z najväčších európskych prehliadok nábytku a bytového dizajnu v poľskej Poznani. Prostredníctvom obsiahlej fotogalérie vás tam zoberieme zadarmo a ani nebudete musieť vstať zo svojho kresla. Vitajte na veľtrhu!
Vydané: 18.03.2015 ▪ Autor: ▪ Prečítané: 754x

Na výstavisko MTP v Poznani si tento rok našlo cestu cez 20 tisíc záujemcov o nové trendy v nábytkárstve a bývaní. Objektív blogu Môj byt bol opäť aj u toho a prináša vám z akcie rozsiahlu fotoreportáž.

V Poznani bolo k videniu množstvo krásneho nábytku.
V Poznani bolo k videniu množstvo krásneho nábytku.

Počas veľtrhu Meble Polska 2015 sa na ploche vo veľkosti 42 000 m² predstavilo 240 vystavovateľov z 9 štátov. Okrem domáceho Poľska to boli tiež zástupcovia Bieloruska, Dánska, Holandska, Nemecka, Litvy, Slovenska, Ukrajiny a Talianska. Výstava prilákala aj rad zahraničných hostí, okrem Európanov prišli aj obchodníci z oveľa vzdialenejších krajín ako je Tanzánia, Izrael, Mongolsko, Alžír alebo Uzbekistan.

A mali sa rozhodne na čo pozerať. Desiatky a stovky sedacích súprav, kresiel, stolov, stoličiek a ďalších typov nábytku vo všetkých možných aj nemožných farbách a tvaroch doplnili svietidlá, kuchynské linky, záhradné vybavenie, vírivky, bytové dekorácie a ďalšie výrobky súvisiace s bývaním.

Pozrite sa na veľtrh nábytku Meble Polska 2015 prostredníctvom veľkej fotogalérie.

Zamierte do pražských Letňan

Ak vás navnadili fotografie úžasných modelov nábytku z Poznane a chceli by ste niečo podobné vidieť na vlastné oči, vyrazte od štvrtka 19. marca do nedele 22. marca na výstavisko PVA EXPO v Prahe - Letňanoch. Koná sa tam súbor veľtrhov FOR HABITAT, FOR GARDEN, FOR FURNITURE, FOR OFFICE a BYDLENÍ, NOVÉ PROJEKTY.

Nielen tuzemskí nábytkári sa stretnú tento týždeň v pražských Letňanoch.
Nielen tuzemskí nábytkári sa stretnú tento týždeň v pražských Letňanoch.

Výstavy venované bývaniu, nábytku, stavbám a rekonštrukciám, záhradnej architektúre i realitným projektom tradične doplní bohatý sprievodný program. Záujemcovia sa na prednáškach a workshopoch dozvedia ako viazať kvety, ako zariadiť byt vecami z druhej ruky, ako vytvoriť krásnu okrasnú záhradu a rad ďalších zaujímavých a užitočných vecí.

Ak plánujete úpravy bývania, nákup nového vybavenia domácnosti, zmeny v interiéri alebo budovanie novej záhrady, nemali by ste si nechať pražskú výstavu ujsť. Atmosféru minuloročných podujatí pod hlavičkou For Habitat si pripomeňte na fotografiách z veľtrhu.

Zdieľajte tento článok 0x 0x 0x
0x

Martin Kulhánek

Mal som byť hotelierom alebo šéfom reštaurácie, ale ešte než som s tým začal, zlákalo ma písanie a novinárska práca. Na blogu Môj byt vám prinášam pozvánky na rôzne nábytkárske akcie, novinky a zaujímavosti, rozhovory s ľuďmi z odboru aj fotogalérie z výstav nábytku.

Martin Kulhánek na sociálnych sieťach:
Oznámte ostatným čitateľom váš názor / Počet príspevkov: 0
Nadpis:
  Vaše meno:

Prečítajte si tiež ↓

Nezabúdajte na ľudové tradície a staré zvyky našich predkov. Ktoré súvisia so sviatkom svätej Barbory?

Nezabúdajte na ľudové tradície a staré zvyky našich predkov. Ktoré súvisia so sviatkom svätej Barbory?

Vydané: 02.12.2016 ▪ Autor: Antonín VintrPráve sa deje ▪ Prečítané: 32x

Večer pred sviatkom svätej Barbory chodievali po dedinách i mestách biele Barborky. Prečo sa večer vyskytovali v uliciach a čím strašili deti? Prečo dievčatá chodili po vetvičky čerešní? Ako tieto tradície vznikli a čo symbolizujú?

Celý článok
Dizajnéri súťažia v 110 kategóriách o prestížnu cenu Design Award Competition 2017

Dizajnéri súťažia v 110 kategóriách o prestížnu cenu Design Award Competition 2017

Vydané: 29.11.2016 ▪ Autor: Jiří MacíkPráve sa deje ▪ Prečítané: 53x

Zaujímate sa o dizajn nábytku, inovácie a technológie vo svete? Sledujte medzinárodnú súťaž Design Award Competition 2017. Organizátori na ňu pozývajú účastníkov z celého sveta. Víťazi získajú prestížnu odborovú cenu v apríli.

Celý článok
Predvianočné výpredaje sú na obzore. Na 25. november pripadá čierny piatok čiže Black Friday. S ním štartujú riadne zľav

Predvianočné výpredaje sú na obzore. Na 25. november pripadá čierny piatok čiže Black Friday. S ním štartujú riadne zľav

Vydané: 22.11.2016 ▪ Autor: Jiří MacíkPráve sa deje ▪ Prečítané: 116x

25. 11. vás čaká príchod poriadnej cenovej znižovačky. Hovorte si tomu čierny piatok alebo Black Friday, ako chcete. Podstatné je, že ceny pôjdu dole a vaše kútiky nahor. Darčeky vo výpredajoch zaobstaráte o poznanie ľahšie.

Celý článok