PREVÁDZKA E-SHOPU BOLA UKONČENÁ

Vážení zákazníci,

ospravedlňujeme sa, ale prevádzka e-shopu bola ukončená. Objednávky už nie je možné vykonať.

Ďakujeme za pochopenie.
0komentárov

Zaškrtnite si v diári 1. - 4. októbra. Čaká vás najväčšia jesenná prehliadka nábytku, bývania a interiérov

Zaujímate sa o nové trendy v bývaní, máte radi bytový dizajn, chcete vidieť najmodernejší nábytok či nakúpiť s predstihom vianočné darčeky? Prijmite pozvanie na FOR INTERIOR, najväčší jesenný veľtrh venovaný vybaveniu interiérov.
Vydané: 15.09.2015 ▪ Autor: ▪ Prečítané: 1519x

Sezóna veľtrhov a výstav beží naplno a jednou z jej hlavných tuzemských udalostí bude tradične prehliadka FOR INTERIOR, venovaná bývaniu, nábytku a zariadeniu interiérov. Okrem vybavenia domácností vás v prvých októbrových dňoch na Letňanskom výstavisku čaká tiež bohatá ponuka dekorácií aj darčekov alebo ukážky moderných kuchynských strojov. Osobne sa na súbor jesenných veľtrhov vypravím už tretíkrát a rovnako ako v predchádzajúcich rokoch už sa nemôžem dočkať, pretože je tam naozaj na čo pozerať.

Uvidíte tradičných vystavovateľov i veľa nováčikov

"So svojimi novinkami sa predstavia ako výrobcovia nábytku, ktorí sa našich veľtrhov zúčastňujú pravidelne, tak firmy, ktoré budú mať tento rok v októbri svoju premiéru. Návštevníci sa môžu tešiť na dizajnový nábytok od firmy Casamoderna, luxusné sedacie súpravy Ego Italiano, drevené postele Lucatec a celý rad ďalších novo vystavujúcich," láka k návšteve Daniela Boučková, manažérka veľtrhu FOR INTERIOR.

Prejdite si minuloročný veľtrh FOR INTERIOR v našej bohatej fotogalérii

Čo si určite nenechám ujsť, je expozícia francúzskej značky Ligne Roset. Tá vytvorí v jednej z výstavných hál "Pavilón zmyslov", v ktorom prichádzajúci vnímajú senzačný dizajnový nábytok a interiér nielen pohľadom a dotykom, ale vďaka relaxačnej hudbe aj sluchom a čo viac, dokonca aj chuťovými pohárikmi. Pre umocnenie zážitku sa totiž budú podávať vybrané špeciality francúzskej kuchyne.

Na veľtrhu nie je núdza o nevšedné zážitky. Foto: MT-nábytok.sk
Na veľtrhu nie je núdza o nevšedné zážitky. Foto: MT-nábytok.sk

Nechajte si navrhnúť jedinečný interiér od špičkových odborníkov

Zaujímavé predstavenie si v rámci tohtoročnej jesennej výstavy pripravili architekti z ateliéru de.fakto. Priamo pred vašimi zrakmi navrhnú finálnu podobu niekoľkých vybraných interiérov, medzi ktorými môže byť aj ten váš. Stačí ho prihlásiť na webe www.forshow.cz, a keď budete mať šťastie, postarajú sa vám oň odborníci takpovediac v priamom prenose. "Akciou bude sprevádzať moderátor Jakub Kohák a jej výťažok pôjde na dobročinný projekt Školy pre Barmu," dopĺňa Daniela Boučková.

Akciou bude sprevádzať moderátor Jakub Kohák a jej výťažok pôjde na dobročinný projekt

Nevšedný inšpiratívny zážitok sľubuje tiež projekt pražského Inštitútu bytového dizajnu nazvaný "Home in White". Koncept domova v bielej farbe pripravila dizajnérka Iva Bastlová. Aby nepôsobilo biele prostredie chladne a sterilne, vzala si autorka na pomoc svetlo v rôznych farbách aj sýtosť. Priznám sa, že bielu farbu práve nemusím a bývať by som v nej určite nechcel, ale možno ju po zhliadnutí tohto diela vezmem na milosť.

FOR INTERIOR, FOR DECOR & PRESENT, FOR GASTRO & HOTEL

Kedy: 1. - 4. októbra 2015
Kde: Areál PVA EXPO, Beranových 667, 199 00 Praha 9 - Letňany
Otváracia doba: Št - So 10.00 - 18.00 hod; Ne 10.00 - 17.00 hod.
Vstupné: Základné: 150 Kč; študenti, dôchodcovia, objednávky po internete: 100 Kč; deti od 10 do 15 rokov a hromadné študentské: 30 Kč; deti do 10 rokov, ZŤP (ZTTP + doprovod): zadarmo
Novinka: štvrtok a piatok od 15 do 18 hodín vstupné pre všetkých zadarmo
GPS: 50°7'41.662"N, 14°30'51.679"E
Mapa príjazdu

Vystavovatelia vám svoje výrobky bez okolkov predstavia
Vystavovatelia vám svoje výrobky bez okolkov predstavia

Vianočné darčeky včas a za veľtržné ceny

Ako každý rok sa spoločne s prehliadkou súčasného bývania koná aj výstava FOR DECOR & PRESENT, predstavujúca moderné dekorácie, bytové doplnky a darčeky. "Návštevníkom sa predvedú špičky v odbore stolovania, kuchynských doplnkov a dekorácií, jedným z veľkých lákadiel potom bude premiéra významnej floristickej firmy RM Warbet s veľkolepou expozíciou zaplavenou pôvabnými kvetmi všetkých druhov i farieb. Pre milovníkov atmosféry okamihu sa tiež rozsvieti niekoľko stánkov popredných výrobcov alebo dovozcov sviečok," vymenovala manažérka veľtrhu FOR DECOR & PRESENT Soňa Scheeová.

Väčšinu z vystavených darčekov a dekorácií si budete môcť tiež kúpiť. Získate tak originálne kúsky z kolekcií najvýznačnejších firiem v odbore, navyše za znížené veľtržné ceny. Takže ak už teraz uvažujete, čím svojich blízkych potešíte počas tohtoročných Vianoc, návštevou veľtrhu rozhodne neoľutujete.

Vianoce sa blížia a na FOR INTERIOR budete mať veľa možností k včasnému nákupu darčekov.
Vianoce sa blížia a na FOR INTERIOR budete mať veľa možností k včasnému nákupu darčekov.

Kuchári aj barmani si to rozdajú o medaily

Posledný z kolekcie troch októbrových súbežných výstav je FOR GASTRO & HOTEL, zameraná na vybavenie stravovacích a ubytovacích prevádzok. Hoci je tento veľtrh určený predovšetkým odborníkom z odboru, príde si tu na svoje každý milovník dobrého jedla a pitia. Tešte sa napríklad na špeciálnu sekciu venovanú potravinám a ingredienciám od českých a svetových výrobcov, voňavú kávu špičkovej kvality a ochutnávky najrôznejších dobrôt.

Kuchárski majstri predvedú to najlepšie, čo v nich je. Foto: MT-nábytok.sk
Kuchárski majstri predvedú to najlepšie, čo v nich je. Foto: MT-nábytok.sk

V bohatom sprievodnom programe gastronomického veľtrhu potom nájdete hneď niekoľko majstrovských súťaží. V semifinále medzinárodného zápolenia Global Chefs Challenge sa stretnú najlepší kuchári strednej Európy a zároveň si to ich českí kolegovia rozdajú o titul Kuchár roka 2015. Svoje zručnosti vám predvedú aj barmani a baristi, ktorí budú o poháre bojovať v divácky atraktívnych disciplínach pri príprave miešaných nápojov a kávy. Z hotelovej školy si pamätám skvelú atmosféru týchto súťaží, takže ak mi ostane čas, pôjdem sa na profíkov tiež pozrieť.

Tešíte sa na veľtrh For Interior? Príďte, možno sa tam spolu stretneme.

Zdieľajte tento článok 0x 0x 0x
0x

Martin Kulhánek

Mal som byť hotelierom alebo šéfom reštaurácie, ale ešte než som s tým začal, zlákalo ma písanie a novinárska práca. Na blogu Môj byt vám prinášam pozvánky na rôzne nábytkárske akcie, novinky a zaujímavosti, rozhovory s ľuďmi z odboru aj fotogalérie z výstav nábytku.

Martin Kulhánek na sociálnych sieťach:
Oznámte ostatným čitateľom váš názor / Počet príspevkov: 0
Nadpis:
  Vaše meno:

Prečítajte si tiež ↓

Neseďte počas veľkonočných sviatkov doma. Prijmite pozvanie na veľkonočné podujatia a trhy a choďte na výlet

Neseďte počas veľkonočných sviatkov doma. Prijmite pozvanie na veľkonočné podujatia a trhy a choďte na výlet

Vydané: 11.04.2017 ▪ Autor: Antonín VintrPráve sa deje ▪ Prečítané: 43x

Neviete, čo podniknúť na veľkonočné sviatky? Zájdite na trhy, do múzea alebo na hrad. Na mnohých miestach je pripravený bohatý veľkonočný program pre deti i dospelých. Pripomeniete si ľudové tradície i zvyky a vyskúšate remeslá.

Celý článok
Neutieklo vám v marci niečo zaujímavé na blogu Môj byt? Pozrite sa na pravidelný prehľad článkov

Neutieklo vám v marci niečo zaujímavé na blogu Môj byt? Pozrite sa na pravidelný prehľad článkov

Vydané: 03.04.2017 ▪ Autor: Antonín VintrPráve sa deje ▪ Prečítané: 42x

Čo všetko ste sa dozvedeli v marcových článkoch na blogu Môj byt? Pripomeňte si inšpiratívne nápady pre DIY tvorenie zo starých vecí, babské rady pre ľahšie upratovanie aj tipy a triky pre vylepšenie a skrášlenie svojho domova.

Celý článok
2. apríla je na celom svete Medzinárodný deň detskej knihy. Usporiadajte burzu knižiek a motivujte deti k čítaniu

2. apríla je na celom svete Medzinárodný deň detskej knihy. Usporiadajte burzu knižiek a motivujte deti k čítaniu

Vydané: 02.04.2017 ▪ Autor: Jiří MacíkPráve sa deje ▪ Prečítané: 38x

2. apríla je Medzinárodný deň detskej knihy. Oslávte ho a usporiadajte so susedmi pre ratolesti burzu detských knižiek. Prečítajte si pár rád, ako na to. Zistíte aj pár tipov, ako deti motivovať k čítaniu a ako ich pri ňom udržať.

Celý článok