0komentárov

Pozvánka na januárové akcie a výstavy o bývaní: Zájdite sa pozrieť do Drážďan, Prahy či Ostravy

Zaujímate sa o trendy v bývaní, moderný životný štýl či úsporu energií a zmysluplné využívanie obnoviteľných zdrojov? Pozrite sa na tri januárové veľtrhy a výstavy, ktoré sa týmto témam venujú. Aký program vás na nich čaká?
Vydané: 03.01.2017 ▪ Autor: ▪ Prečítané: 101x

Na začiatku nového roka sa na Slovensku akcie a výstavy na tému bývanie nekonajú. Môžete sa preto pozrieť na veľtrh bytových doplnkov u našich susedov v Prahe alebo na výstavu zameranú na úsporu energií, ktorá sa koná v Ostrave. Ak vám to nestačí a chce sa vám cestovať do ďalších zahraničných miest, zájdite si do Drážďan, kde sa koná veľtrh bývania a životného štýlu. Aký program si pre vás usporiadatelia týchto akcií pripravili?

<p>Na akú výstavu či veľtrh o bývaní sa môžete v januári zájsť pozrieť? Foto: ©Depositphotos.com/hiddenstocker</p>

Na akú výstavu či veľtrh o bývaní sa môžete v januári zájsť pozrieť? Foto: ©Depositphotos.com/hiddenstocker

ROOM & STYLE 2017

Na výstavisku Messe Dresden v Drážďanoch sa od 6. do 8. januára 2017 koná veľtrh bývania a životného štýlu ROOM & STYLE 2017. Na približne 13 000 metroch štvorcových nájdete veľa nápadov a tovaru pre krásny domov, predovšetkým potom kvalitný a luxusný nábytok, efektné dekorácie a štýlové doplnky, ktoré si môžete priamo na mieste zakúpiť alebo objednať.

Súčasne bude prebiehať aj veľtrh FASHION & STYLE, kde si budete môcť prezrieť neobvyklé šaty, topánky, kabelky, šperky, módne doplnky a mnoho ďalšieho. Tešiť sa môžete aj na bohatý sprievodný program, napríklad módne prehliadky, živú jazzovú hudbu, prednášky, predstavenia či špeciálne kulinárske ponuky. V piatok bude otvorené od 15. do 22. hodiny, v sobotu od 11. do 21. hodiny a v nedeľu od 11. do 18. hodiny. Plné vstupné je 12 eur, zľavnené 9 eur.

FOR DECOR & HOME

Kontraktačný veľtrh dekorácií, skla, bytových a kuchynských doplnkov a darčekového tovaru FOR DECOR & HOME sa koná od 19. do 21. 1. 2017 vo veľtržnom areáli PVA EXPO Praha. Veľtrh je zameraný predovšetkým na jarné dekorácie a darčeky s veľkonočnou a valentínskou tematikou. Okrem toho sa môžete tešiť na bohatý sprievodný program, napríklad floristickú súťaž o najkrajšiu svadobnú kyticu či dizajnovú prezentáciu jarných trendov v stolovaní. Brány veľtrhu budú otvorené denne od 10. do 18. hodiny, pričom základné vstupné je 130 Kč (približne 4,90 eur) a zľavnené 65 Kč (zhruba 2,40 eur), pri registrácii cez internet.

INFOTHERMA 2017

Od 23. do 26. januára 2017 sa na Výstavisku Černá Louka v Ostrave koná 24. ročník medzinárodnej výstavy Infotherma, kde sa tradične stretnete s výrobcami, predajcami a odborníkmi na vykurovanie, úsporu energií a zmysluplné využívanie obnoviteľných zdrojov. Budú pre vás pripravené špičkové technické novinky aj ukážky vynálezov a patentov.

Okrem toho budú na výstave predstavené zaujímavé vízie, ktorými by sa dané odbory mohli uberať. Po celú dobu výstavy sa budú konať aj konferencie, semináre a diskusie o aktuálnych témam, napríklad o dotačných tituloch, sadzbách za elektrinu, novele energetického zákona či niektorých diskutabilných nariadeniach EÚ. Výstava je prístupná denne od 9. do 18. hodiny. Plné vstupné je 80 Kč (približne 3 eurá), zľavnené 40 Kč (zhruba 1,50 eur).

Viete o nejakých ďalších zaujímavých akciách či výstave na tému bývanie? Podeľte sa o svoje tipy s ostatnými čitateľmi v komentári pod článkom.

Zdieľajte tento článok 0x 0x 0x
0x

Antonín Vintr

Vyštudoval som nábytkové inžinierstvo, zaujíma ma interiérový dizajn aj moderné trendy v bývaní. Z mojich článkov sa dozviete, ako vyberať vybavenie do bytu, odhalím vám vlastnosti rôznych materiálov alebo pomôžem s technickým riešením úprav vo vašej domácnosti.

Antonín Vintr na sociálnych sieťach:
Oznámte ostatným čitateľom váš názor / Počet príspevkov: 0
Nadpis:
  Vaše meno:

Prečítajte si tiež ↓

Obdivujete radi mrazivú krásu ľadu? Prijmite pozvanie na výstavu ľadových sôch či prehliadku ľadového chrámu

Obdivujete radi mrazivú krásu ľadu? Prijmite pozvanie na výstavu ľadových sôch či prehliadku ľadového chrámu

Vydané: 09.01.2017 ▪ Autor: Antonín VintrPráve sa deje ▪ Prečítané: 727x

Aj tento rok môžete vyraziť obdivovať ľadové sochy, či celý ľadový chrám. Kam sa vydať? Vyrazte na ľadový výlet napríklad na Pustevny, do Špindlu, Rožnova alebo do Tatier na Hrebienok a užite si mrazivú krásu i sprievodný program.

Celý článok
Po sviatku Troch kráľov začína obdobie fašiangov, plesov, zábavy a zabíjačiek. Potom nasleduje 40 dní pôstu

Po sviatku Troch kráľov začína obdobie fašiangov, plesov, zábavy a zabíjačiek. Potom nasleduje 40 dní pôstu

Vydané: 08.01.2017 ▪ Autor: Jiří MacíkPráve sa deje ▪ Prečítané: 452x

Vianoce končia v nedeľu po sviatku Troch kráľov. Čo podľa tradícií nasleduje ďalej? Začínajú fašiangy, obdobie karnevalov, maskovaných sprievodov, zábavy a plesov. Počnúc Popolcovou stredou potom začína 40-dňové obdobie pôstu.

Celý článok
Sviatkom Troch kráľov končí oficiálne vianočný čas. Ulicami putujú koledníci a na dvere maľujú nápis K+M+B 2017

Sviatkom Troch kráľov končí oficiálne vianočný čas. Ulicami putujú koledníci a na dvere maľujú nápis K+M+B 2017

Vydané: 06.01.2017 ▪ Autor: Jiří MacíkPráve sa deje ▪ Prečítané: 81x

Traja králi maľujú na dvere príbytkov svätenou kriedou písmená K+M+B a letopočet. Nie sú to iniciály a matematické znamienka. Znamená to požehnanie domu pre príslušný rok. Sviatkom Troch kráľov končí oficiálne vianočný čas.

Celý článok