0komentárov

Pozvánka na januárové akcie a výstavy o bývaní: Zájdite sa pozrieť do Drážďan, Prahy či Ostravy

Zaujímate sa o trendy v bývaní, moderný životný štýl či úsporu energií a zmysluplné využívanie obnoviteľných zdrojov? Pozrite sa na tri januárové veľtrhy a výstavy, ktoré sa týmto témam venujú. Aký program vás na nich čaká?
Vydané: 03.01.2017 ▪ Autor: ▪ Prečítané: 178x

Na začiatku nového roka sa na Slovensku akcie a výstavy na tému bývanie nekonajú. Môžete sa preto pozrieť na veľtrh bytových doplnkov u našich susedov v Prahe alebo na výstavu zameranú na úsporu energií, ktorá sa koná v Ostrave. Ak vám to nestačí a chce sa vám cestovať do ďalších zahraničných miest, zájdite si do Drážďan, kde sa koná veľtrh bývania a životného štýlu. Aký program si pre vás usporiadatelia týchto akcií pripravili?

<p>Na akú výstavu či veľtrh o bývaní sa môžete v januári zájsť pozrieť? Foto: ©Depositphotos.com/hiddenstocker</p>

Na akú výstavu či veľtrh o bývaní sa môžete v januári zájsť pozrieť? Foto: ©Depositphotos.com/hiddenstocker

ROOM & STYLE 2017

Na výstavisku Messe Dresden v Drážďanoch sa od 6. do 8. januára 2017 koná veľtrh bývania a životného štýlu ROOM & STYLE 2017. Na približne 13 000 metroch štvorcových nájdete veľa nápadov a tovaru pre krásny domov, predovšetkým potom kvalitný a luxusný nábytok, efektné dekorácie a štýlové doplnky, ktoré si môžete priamo na mieste zakúpiť alebo objednať.

Súčasne bude prebiehať aj veľtrh FASHION & STYLE, kde si budete môcť prezrieť neobvyklé šaty, topánky, kabelky, šperky, módne doplnky a mnoho ďalšieho. Tešiť sa môžete aj na bohatý sprievodný program, napríklad módne prehliadky, živú jazzovú hudbu, prednášky, predstavenia či špeciálne kulinárske ponuky. V piatok bude otvorené od 15. do 22. hodiny, v sobotu od 11. do 21. hodiny a v nedeľu od 11. do 18. hodiny. Plné vstupné je 12 eur, zľavnené 9 eur.

FOR DECOR & HOME

Kontraktačný veľtrh dekorácií, skla, bytových a kuchynských doplnkov a darčekového tovaru FOR DECOR & HOME sa koná od 19. do 21. 1. 2017 vo veľtržnom areáli PVA EXPO Praha. Veľtrh je zameraný predovšetkým na jarné dekorácie a darčeky s veľkonočnou a valentínskou tematikou. Okrem toho sa môžete tešiť na bohatý sprievodný program, napríklad floristickú súťaž o najkrajšiu svadobnú kyticu či dizajnovú prezentáciu jarných trendov v stolovaní. Brány veľtrhu budú otvorené denne od 10. do 18. hodiny, pričom základné vstupné je 130 Kč (približne 4,90 eur) a zľavnené 65 Kč (zhruba 2,40 eur), pri registrácii cez internet.

INFOTHERMA 2017

Od 23. do 26. januára 2017 sa na Výstavisku Černá Louka v Ostrave koná 24. ročník medzinárodnej výstavy Infotherma, kde sa tradične stretnete s výrobcami, predajcami a odborníkmi na vykurovanie, úsporu energií a zmysluplné využívanie obnoviteľných zdrojov. Budú pre vás pripravené špičkové technické novinky aj ukážky vynálezov a patentov.

Okrem toho budú na výstave predstavené zaujímavé vízie, ktorými by sa dané odbory mohli uberať. Po celú dobu výstavy sa budú konať aj konferencie, semináre a diskusie o aktuálnych témam, napríklad o dotačných tituloch, sadzbách za elektrinu, novele energetického zákona či niektorých diskutabilných nariadeniach EÚ. Výstava je prístupná denne od 9. do 18. hodiny. Plné vstupné je 80 Kč (približne 3 eurá), zľavnené 40 Kč (zhruba 1,50 eur).

Viete o nejakých ďalších zaujímavých akciách či výstave na tému bývanie? Podeľte sa o svoje tipy s ostatnými čitateľmi v komentári pod článkom.

Zdieľajte tento článok 0x 0x 0x
0x

Antonín Vintr

Vyštudoval som nábytkové inžinierstvo, zaujíma ma interiérový dizajn aj moderné trendy v bývaní. Z mojich článkov sa dozviete, ako vyberať vybavenie do bytu, odhalím vám vlastnosti rôznych materiálov alebo pomôžem s technickým riešením úprav vo vašej domácnosti.

Antonín Vintr na sociálnych sieťach:
Oznámte ostatným čitateľom váš názor / Počet príspevkov: 0
Nadpis:
  Vaše meno:

Prečítajte si tiež ↓

Kde načerpať inšpiráciu pre stavbu či rekonštrukciu? Príďte sa pozrieť na veľtrh STAVOTECH Olomouc

Kde načerpať inšpiráciu pre stavbu či rekonštrukciu? Príďte sa pozrieť na veľtrh STAVOTECH Olomouc

Vydané: 24.03.2017 ▪ Autor: Antonín VintrPráve sa deje ▪ Prečítané: 18x

Od 30. 3. do 1. 4. 2017 sa na Výstavisku Flora v Olomouci koná stavebný a technický veľtrh STAVOTECH. Čo všetko vás tu čaká? Môžete sa tešiť na takmer 200 vystavovateľov zo všetkých odvetví stavebného odboru i odborné prednášky.

Celý článok
Ako šetriť vodou a ušetriť? Oslávte 22. marca Svetový deň vody aj návštevou u vodohospodárov

Ako šetriť vodou a ušetriť? Oslávte 22. marca Svetový deň vody aj návštevou u vodohospodárov

Vydané: 22.03.2017 ▪ Autor: Jiří MacíkPráve sa deje ▪ Prečítané: 48x

Úspora vody je hlavnou požiadavkou na hospodárenie s touto životodarnou tekutinou. Skontrolujte si doma armatúry a premýšľajte, ako ušetriť za vodu. Prácu vodohospodárov vám predstaví niektorá z akcií k Svetovému dňu vody.

Celý článok
Záhradný veľtrh zadarmo! Napíšte si o vstupenku na FOR GARDEN - sú na stiahnutie a len obmedzený počet

Záhradný veľtrh zadarmo! Napíšte si o vstupenku na FOR GARDEN - sú na stiahnutie a len obmedzený počet

Vydané: 20.03.2017 ▪ Autor: Martin KulhánekPráve sa deje ▪ Prečítané: 39x

Chystáte sa navštíviť výstavu záhradnej architektúry, nábytku, techniky a zelene FOR GARDEN? Máme pre vás vstupenky zadarmo. Nenechajte si ich ujsť, na veľtrhu uvidíte a dozviete sa veľa zaujímavých vecí, užitočných pre záhradu.

Celý článok