0komentárov

Silvester je čas radovánok a veselosti. Pobavte sa pri vtipných videách o bývaní

Rok 2014 sa nachýlil ku koncu a prichádza rok nový. Starosti so zariaďovaním bytu hoďte za hlavu a vykročte do neho s dobrou náladou. Pobavte sa pri pár videách o bývaní a užite si Silvestra v plnej paráde.
Vydané: 07.01.2015 ▪ Autor: ▪ Prečítané: 713x

Končí rok 2014 a je tu Silvester. Starosti so zariaďovaním bytu nechajte na nový rok, vyčistite si hlavu a poriadne sa bavte. Máte nachystané chlebíčky, chipsy, šampanské a delobuchy? Skráťte si čakanie na oslavu pri vtipných videách o bývaní. Väčšinou sa o radosť v byte postará domáci maznáčik.

Vianoce sú zdarne za nami. Tiež ste sa pri rozbaľovaní a testovaní nových darčekov zápasili s ninja mačkou?

Máte vo dverách otvor pre mačku a bývate neďaleko lesa? Potom môžete mať naozaj nečakanú návštevu.

Nezabudnite počas osláv a sledovania rozprávok na svojich štvornohých priateľov. Psík sa môže začať nudiť a vymýšľať vlastnú zábavu.

Tešíte sa na chlebíčky, chipsy a slané tyčinky? Dajte si pozor na pohovku, aj ju môže chytiť "maškrtnosť".

Objednali ste si na párty pizzu? Buďte k poslíčkom milí, nie ako v nasledujúcom videu.

Máte v pláne vyraziť na silvestrovský večierok a psíka necháte doma? Snáď nebudete musieť riešiť podobnú situáciu, ako pánkovia v tomto videu.

Chcete si po novom roku postaviť dom? Dávajte pozor na robotníkov. Niektorí sa nudí, a potom ide všetka bezpečnosť práce stranou. No a taktiež termíny.

Ďakujeme vám za priazeň v roku 2014. Veríme, že ste sa v článkoch dozvedeli niečo nové, že ste našli rady a riešenie svojich problémov týkajúcich sa bývania, a že ste sa pri čítaní pobavili. Vykročte do nového roka správnou nohou. Ak by sa u vás doma predsa len niečo pokazilo, pozrite sa na náš blog alebo napíšte, nájdeme spolu riešenie. Prajeme vám šťastný nový rok bez nehôd a plný radosti. Tím MT-nábytku.

Zdieľajte tento článok 0x 0x 0x
0x

Antonín Vintr

Vyštudoval som nábytkové inžinierstvo, zaujíma ma interiérový dizajn aj moderné trendy v bývaní. Z mojich článkov sa dozviete, ako vyberať vybavenie do bytu, odhalím vám vlastnosti rôznych materiálov alebo pomôžem s technickým riešením úprav vo vašej domácnosti.

Antonín Vintr na sociálnych sieťach:
Oznámte ostatným čitateľom váš názor / Počet príspevkov: 0
Nadpis:
  Vaše meno:

Prečítajte si tiež ↓

Chcete mať voňavý domov a čistý zdravý vzduch? Vyskúšajte čaro katalytickej lampy a horenia bez plameňa

Chcete mať voňavý domov a čistý zdravý vzduch? Vyskúšajte čaro katalytickej lampy a horenia bez plameňa

Vydané: 24.03.2017 ▪ Autor: Antonín VintrTipy a triky ▪ Prečítané: 52x

Potrebujete prevoňať domov, zbaviť sa všetkých nežiaducich pachov a vydezinfikovať vzduch? Kúpte si katalytickú lampu. Na akom princípe funguje, čo všetko vie, koľko stojí a ako by ste ju mali správne používať a čistiť?

Celý článok
Bác, ozval sa liatinový kastról, čo vám vypadol z ruky. Ako opraviť poškodenú kuchynskú pracovnú dosku? Voskom či tmelom

Bác, ozval sa liatinový kastról, čo vám vypadol z ruky. Ako opraviť poškodenú kuchynskú pracovnú dosku? Voskom či tmelom

Vydané: 23.03.2017 ▪ Autor: Jiří MacíkTipy a triky ▪ Prečítané: 33x

Stala sa vám v kuchyni nehoda a poškodili ste s ťažkým riadom pracovnú dosku? Nemusíte ju hneď meniť. Drobné škrabance a ryhy opravíte so špeciálnymi prípravkami a voskami. Stačí ich rozohriať, zotrieť stierkou a potom rozleštiť.

Celý článok
Osem tipov, rád a zásad na Medzinárodný deň zdravého spánku. Čo môžete urobiť pre kvalitný spánok?

Osem tipov, rád a zásad na Medzinárodný deň zdravého spánku. Čo môžete urobiť pre kvalitný spánok?

Vydané: 21.03.2017 ▪ Autor: Antonín VintrTipy a triky ▪ Prečítané: 66x

Zdravý spánok je dôležitý pre kvalitný život. Využite Medzinárodný deň zdravého spánku a zistite, čo všetko môžete urobiť pre to, aby ste sa dobre vyspali. Čo by ste mali skúsiť, čoho by ste sa mali vyvarovať a na čo si dať pozor?

Celý článok