PREVÁDZKA E-SHOPU BOLA UKONČENÁ

Vážení zákazníci,

ospravedlňujeme sa, ale prevádzka e-shopu bola ukončená. Objednávky už nie je možné vykonať.

Ďakujeme za pochopenie.
0komentárov

Zariaďujete si byt, vytvárate okrasnú záhradu, ale neviete si s tým rady? Načerpajte inšpiráciu v časopisoch o bývaní

Zaujímate sa o nové trendy v bývaní alebo sa chystáte rekonštruovať byt či dom? Chcete z bahnitého dvorčeka vytvoriť okrasnú záhradu? Prelistujte si časopisy o bývaní a inšpirujte sa. Aké tituly v trafikách zoženiete a za koľko?
Vydané: 07.10.2015 ▪ Autor: ▪ Prečítané: 1758x

Na slovenskom aj českom trhu nájdete veľa časopisov o bývaní. Ich výhodou oproti knihám je, že sa nové trendy v bývaní dozviete oveľa skôr. Navyše každý mesiac dostanete novú dávku informácií a inšpirácie, ako si zariadiť či zrekonštruovať byt, dom či záhradu. Vďaka tomu, že vychádza toľko titulov, si nájdete, čo potrebujete. Ktoré časopisy stoja za to prelistovať?

Atrium

dvojmesačník, slovensky, 128 strán, cena v stánku 4 Eur, ročné predplatné 20 Eur (6 čísel)

Dvojmesačník o architektúre, bývaní, dizajne a životnom štýle. Nájdete v ňom vždy aktuálne najnovšie trendy v oblastiach: architektúra, interiér, dizajn, umenie, nábytok, svetlo, auto, záhrada, výstavy a knihy, ktoré sa týkajú týchto oblastí.

Dom a bývanie

štvrťročník, slovensky, 100 - 168 strán, cena v stánku 1,50 Eur, ročné predplatné 5,17 Eur (4 čísla)

Magazín zameraný na exteriér, interiér a moderné bývanie.

Domov

mesačník, česky, 114 strán, cena v stánku 2,90 Eur, ročné predplatné 31,90 Eur (12 čísel)

Najstarší časopis o bývaní v ČR, ktorý vychádza už 55 rokov. Každý mesiac sa venuje všetkému, čo súvisí so zaobstaraním bývania i jeho zariadením. Nájdete v ňom praktické rady a nápady a nezabúda ani dizajn a umenie v interiéri. Časopis prináša formou návštev ukážky dokončených realizácií, inšpiráciu pre tvorbu drobných stavieb a vybavenie interiéru. V samostatnej rubrike nájdete informácie o okrasných a úžitkových záhradách, ich zakladaní a údržbe. Mimo inšpiratívnych námetov v ňom nájdete aj praktické návody, technológie, materiály a náradie. Redakcia nezabúda ani na voľný čas, hobby a športové aktivity.

Interiér / exteriér

mesačník - výnimkou sú letné (júl - august) a zimné (december - január) čísla, slovensky, 96 strán, cena v stánku 2,50 Eur, ročné predplatné 25 Eur (10 čísel)

Časopis zameraný na prezentácie aktuálnych trendov v oblasti architektúry, nábytkového dizajnu, dekorácií, bytových doplnkov ​​aj záhradnej architektúry. V rámci jednotlivých tém svoju pozornosť orientuje na projekty a značky s vysokou úžitkovosťou a estetickou kvalitou. Predstavuje rodinné domy, byty a interiéry realizované na Slovensku, ponúka informácie zo svetovej architektúry i rozhovory s osobnosťami, ktorých práca je spojená s architektúrou, dizajnom a výtvarným umením.

Marianne bydlení

mesačník, česky, 156 strán, cena v stánku 2,59 Eur, ročné predplatné 20,72 Eur (12 čísel)

Mesačník o bývaní ako životnom štýle. Časopis je plný inšpirácie, odborných rád a noviniek v oblasti bývania na českom trhu. Je určený pre všetkých, ktorí zariaďujú alebo menia svoj domov a hľadajú inšpiráciu. Nájdete tu skutočné realizácie interiérov čitateľov, ktoré vykonáva redakčný tím zložený z profesionálnych interiérových architektov. Časopis stavia na konkrétnych tipoch z obchodov a praktických informáciách a návodoch.

Môj dom

mesačník, slovensky, 200 strán, cena v stánku 1,63 Eur, ročné predplatné 15 Eur (11 čísel + 1 špeciál)

Časopis Môj dom vám prináša inšpirácie na krajšie a príjemnejšie bývanie. Poradí vám, ako si štýlovo zariadiť jednotlivé miestnosti, aké farby a materiály pritom zvoliť, ako postupovať pri rozličných stavebných úpravách a rekonštrukciách, čo si všímať pri kúpe nábytku, doplnkov a domácich spotrebičov. Dozviete sa, aké úskalia vás čakajú pri stavbe rodinného domu. Samostatná časť je venovaná záhradným inšpiráciám a príkladom vydarených riešení.

Náš útulný byt

mesačník, česky, 76 strán, cena v stánku 1,43 Eur, ročné predplatné 17,15 Eur (12 čísel)

Autori časopisu vám prinášajú informácie o svetových i domácich trendoch bývania, praktické rady a tipy vo všetkých oblastiach bývania, informácie o možnostiach nákupu jednotlivých bytových segmentov a testy domácich spotrebičov, nábytku i bytových doplnkov.

Nové proměny bydlení

mesačník, česky, 132 - 140 strán, cena v stánku 2,69 Eur, ročné predplatné 29,59 Eur (12 čísel + bonus)

Redakčný tím tohto časopisu zložený zo skúsených interiérových dizajnérov, redaktorov a produkčných vám prináša ukážky premien interiérov aj praktické rady z oblasti bývania a nákupu zariaďovacích predmetov a bytových doplnkov.

Nový čas bývanie

mesačník, slovensky, cena v stánku 1,10 Eur, ročné predplatné 13,20 Eur (12 čísel)

V časopise Nový Čas Bývanie nájdete kreatívne nápady, praktické rady a najnovšie trendy v bývaní. Je určený pre všetkých, ktorí chcú krajšie bývať aj bez veľkých investícií.

Pekné bývanie

mesačník, slovensky, cena v stánku 2,20 Eur, ročné predplatné 24 Eur (12 čísel)

Čitateľmi sú ženy i muži v produktívnom veku so stredným a s vyšším finančným zabezpečením, čím predstavujú ekonomicky najsilnejšiu kategóriu obyvateľstva. Plánujú stavbu rodinného domu, rekonštrukciu bytu či rodinného domu, nadstavbu podkrovia. Nezabúda sa ani na tých, ktorí hľadajú inšpiráciu pri zariaďovaní interiéru či tvorbe okrasnej záhrady.

Pěkné bydlení

mesačník, česky, 130 strán, cena v stánku 2,99 Eur, ročné predplatné 32,80 Eur (12 čísel)

Časopis o bývaní a životnom štýle. Autori sa zaoberajú odbornými témami z oblasti bytovej kultúry a stavebníctva. Súčasťou mesačníka sú aj praktické a inšpiratívne rady pre úpravu bytu a domu, tipy a odporúčania pre starostlivosť o záhradu aj články o financovaní a ekonomickej stránke súčasného bývania.

Stavebníctvo a bývanie

dvojmesačník, slovensky, 132 strán, cena v stánku 1,95 Eur, ročné predplatné 9,95 Eur (6 čísel)

Autori vám v magazíne SaB - Stavebníctvo a bývanie prinášajú aktuálne informácie zo sveta špičkového interiérového a produktového dizajnu, individuálnej výstavby, ako aj rekonštrukcií rodinných domov a bytov. V časopise nechýbajú zaujímavé realizácie interiérov, stavieb, záhrad a ďalších projektov. Predstavuje osobnosti domácej i zahraničnej dizajnérskej a architektonickej scény.

Dozviete sa aj zaujímavé informácie o stavebných materiáloch a technológiách alebo alternatívy znižovania energetickej náročnosti výstavby. Ako prvý na slovenskom trhu vôbec sa začal komplexne zaoberať problematikou nízkoenergetického bývania. Pozornosť upriamuje aj na tradičné a alternatívne stavebné materiály, výrobky, technológie, novinky a informácie z dôležitých slovenských i zahraničných veľtrhov a výstav.

Trendy bývanie

dvojmesačník, slovensky, cena v stánku 2,90 Euro, ročné predplatné 21,40 Eur (6 čísel)

Redakcia magazínu vám predstavuje trendový i nadčasový interiérový dizajn, svetovú i domácu architektúru, zdravé, ekologické a úsporné bývanie,najnovšie stavebné technológie, jedinečný prehľad realít a skvosty slovenských developerov. Prináša pohľad na tvorivú prácu dizajnérov interiéru, skla, šperkov, módy i najmodernejšej techniky.

Akým časopisom o bývaní listujete radi vy? Podeľte sa o svoj tip s ostatnými čitateľmi v komentári pod článkom.

Úvodné foto: ©Depositphotos.com/DudarovaMarina

Zdieľajte tento článok 0x 0x 0x
0x

Antonín Vintr

Vyštudoval som nábytkové inžinierstvo, zaujíma ma interiérový dizajn aj moderné trendy v bývaní. Z mojich článkov sa dozviete, ako vyberať vybavenie do bytu, odhalím vám vlastnosti rôznych materiálov alebo pomôžem s technickým riešením úprav vo vašej domácnosti.

Antonín Vintr na sociálnych sieťach:
Oznámte ostatným čitateľom váš názor / Počet príspevkov: 0
Nadpis:
  Vaše meno:

Prečítajte si tiež ↓

K Veľkej noci patrí zelené obilie. Vysejte si živé sviatočné dekorácie. Zelená je symbol jari a nádeje

K Veľkej noci patrí zelené obilie. Vysejte si živé sviatočné dekorácie. Zelená je symbol jari a nádeje

Vydané: 10.04.2017 ▪ Autor: Jiří MacíkTipy a triky ▪ Prečítané: 49x

Veľká noc sa blíži. Vypestujte si zelenú ozdobu stola i celého bytu, nechajte v miske, kvetináči či škrupinkách vyklíčiť semienka. K dispozicii je pšenica, jačmeň, žerucha, šošovica, mungo či hrach. Z nich si potom urobte koktail.

Celý článok
Kráľovnou korenia a takmer univerzálnym všeliekom je kurkuma. Máte ju tiež doma v kuchyni?

Kráľovnou korenia a takmer univerzálnym všeliekom je kurkuma. Máte ju tiež doma v kuchyni?

Vydané: 09.04.2017 ▪ Autor: Jiří MacíkTipy a triky ▪ Prečítané: 101x

Doslova kráľovnou korenia je exotická kurkuma. Je súčasťou zmesi karí a nezaobíde sa bez nej žiadna orientálna kuchyňa. Ľudové liečiteľstvo ju využíva na veľa zdravotných neduhov. Prečítajte si, čo radia babky na zápaly či akné.

Celý článok
Kontinentálne postele vám zaručia komfortné spanie a ľahké vstávanie. Zvoľte si domov do spálne boxspringy

Kontinentálne postele vám zaručia komfortné spanie a ľahké vstávanie. Zvoľte si domov do spálne boxspringy

Vydané: 08.04.2017 ▪ Autor: Jiří MacíkTipy a triky ▪ Prečítané: 99x

Spomeňte si, kedy ste sa naposledy naozaj luxusne vyspali. A teraz si predstavte, že by ste tak mohli tráviť každú noc. Super spanie ponúkajú kontinentálne postele, boxspringy. Výška a prepojenie vrstiev zaručujú skvelý odpočinok.

Celý článok