PREVÁDZKA E-SHOPU BOLA UKONČENÁ

Vážení zákazníci,

ospravedlňujeme sa, ale prevádzka e-shopu bola ukončená. Objednávky už nie je možné vykonať.

Ďakujeme za pochopenie.
0komentárov

Urobte radosť niekomu z vašich blízkych a nechajte mu doviezť kyticu čerstvých rezaných kvetov až k jeho dverám

Chcete potešiť svojich blízkych, ale neviete ako, alebo nemáte veľa času? Ukážte im, že na nich myslíte a objednajte im krásnu kyticu s dovozom až domov. Ako funguje rozvoz kvetín, koľko stojí a čo všetko môžete online objednať?
Vydané: 21.10.2016 ▪ Autor: ▪ Prečítané: 1105x

Chcete potešiť či prekvapiť niekoho blízkeho alebo urobiť radosť sami sebe? Viete, že kytica rezaných kvetov bude to pravé, lenže nemáte čas chodiť do kvetinárstva? Objednajte si kvetinu online. Je veľa kvetinárstiev, ktoré ponúkajú rozvážku kytíc na vami vybranú adresu. Väčšinou ponúkajú rezané kytice na rôzne príležitosti, aranžmány zo živých i sušených kvetov a črepníkové kvety, ale občas si môžete objednať aj víno, sekt, bonboniéru alebo darčekovú kazetu či kôš. Ak kyticu objednávate pre niekoho druhého, môžete k nej napísať aj ľubovoľný odkaz.

Okrem jednorazovej donášky si môžete dohodnúť aj pravidelnú donášku rezaných kvetov a kvetinových aranžmánov, tú však ponúka len minimum kvetinárstiev a využívajú ju skôr firmy, hotely a reštaurácie, napríklad na recepcii, do kancelárií či rokovacích miestností alebo na výzdobu stolov. Cena za pravidelnú donášku kvetov sa odvíja predovšetkým od množstva a typu rastlín, ale aj od miesta doručenia a frekvencie dovozu. Väčšinou sa pohybuje od 15 eur za týždeň.

<p><span>Prekvapte svojich blízkych donáškou kvetín až k ich dverám. Foto: ©Depositphotos.com/Wavebreakmedia</span></p>

Prekvapte svojich blízkych donáškou kvetín až k ich dverám. Foto: ©Depositphotos.com/Wavebreakmedia

Nebudú kvety zvädnuté?

Profesionálne firmy garantujú čerstvosť rezaných rastlín, takže sa nemusíte báť, že by vám alebo vašim blízkym priviezli ich kuriéri zvädnutú kyticu. Kvety sa navyše prepravujú v špeciálne chladenom aute a v teplom období väčšinou aj vo floristickej hmote absorbujúcej vodu, takže nezaschnú. V zime sú potom kvety balené do papiera, aby nezamrzli. Ak firma rozváža vo viacerých oblastiach, tak má buďto vlastné pobočky, alebo má zmluvu s miestnym kvetinárstvom, ktoré kyticu uviaže a dovezie za ňu.

Vďaka tomu dorazí kytica nielenže čerstvá, ale nebudete na ňu ani dlho čakať. Čas od objednania, respektíve zaplatenia, až po doručenie k vám alebo vybranej osobe sa väčšinou pohybuje okolo dvoch hodín v rámci jedného mesta, dokonca v rámci Bratislavy aj do jednej hodiny a okolo šesť hodín pri dovoze po celej Slovenskej republike. Záleží predovšetkým na zložitosti kytice, dohovore, vzdialenosti a dostupnosti určeného miesta. V prípade špeciálnych požiadaviek je dobré objednať kyticu aspoň dva až tri dni vopred.

<p>Ku kvetine môžete pridať aj víno, bonboniéru alebo darčekový kôš. Foto: ©Depositphotos.com/nikkytok</p>

Ku kvetine môžete pridať aj víno, bonboniéru alebo darčekový kôš. Foto: ©Depositphotos.com/nikkytok

Koľko stojí dovoz kytice?

Kytice objednané online nie sú oveľa drahšie ako tie, ktoré si vyzdvihnete v kvetinárstve. Líšia sa len cenou dopravy, ktorá sa bežne pohybuje medzi 5 - 13 eur. Stáli zákazníci môžu získať aj vernostné zľavy a niekedy je doprava dokonca zadarmo (väčšinou pri objednávke nad určitú sumu, alebo je zahrnutá v cene kytíc).

Čo robiť, keď kytica nevyzerá tak, ako na obrázku, keď ste si ju objednávali? Nebojte sa ozvať, kyticu odfoťte a fotku pošlite emailom do kvetinárstva. Ak je firma seriózna a podľa fotky usúdi, že vytvorená kytica nezodpovedá tej, ktorú ponúka na svojich stránkach, tak vám vráti časť zo zaplatenej čiastky späť na účet.

Nechali ste niekedy sebe alebo niekomu druhému doviezť kyticu? Napíšte do komentára pod článkom, ako to celé prebiehalo.

Prečítajte si aj ďalšie diely seriálu Služby pre byt:

1) Chcete spoznať nových ľudí a niečo si zarobiť? Poskytnite cestovateľom miesto na prespanie alebo im prenajmite izbu

2) Ako v domácnosti ročne ušetriť niekoľko stoviek? Nájdite si vďaka porovnávačom cien lacnejšieho poskytovateľa služieb

3) Máte hlad a chladnička zíva prázdnotou? Nechce sa vám jazdiť do obchodu? Objednajte si celý nákup na internete

4) Ako si doma užiť kvalitné a originálne umenie, aj keď nemáte dosť peňazí? Využite službu požičiavania obrazov

5) Čo robiť so starým nábytkom, ktorý sa vám už nepáči, ale vyhodiť by ho bola škoda? Pošlite ho ďalej

6) Kúpili ste si byt či dom, ktorý je plný starého haraburdia a nábytku? Najmite si firmu, ktorá ho vyprace za vás

7) Uzavreli ste s remeselníkom zmluvu o dielo, ale on nedodržal dohodnuté alebo niečo pokazil? Bráňte svoje práva

8) Perie je skvelým prírodným materiálom, ale aj výrobky z peria treba z času na čas vyčistiť. Ako fungujú čistiarne peria?

Zdieľajte tento článok 0x 0x 0x
0x

Antonín Vintr

Vyštudoval som nábytkové inžinierstvo, zaujíma ma interiérový dizajn aj moderné trendy v bývaní. Z mojich článkov sa dozviete, ako vyberať vybavenie do bytu, odhalím vám vlastnosti rôznych materiálov alebo pomôžem s technickým riešením úprav vo vašej domácnosti.

Antonín Vintr na sociálnych sieťach:
Oznámte ostatným čitateľom váš názor / Počet príspevkov: 0
Nadpis:
  Vaše meno:

Prečítajte si tiež ↓

K Veľkej noci patrí zelené obilie. Vysejte si živé sviatočné dekorácie. Zelená je symbol jari a nádeje

K Veľkej noci patrí zelené obilie. Vysejte si živé sviatočné dekorácie. Zelená je symbol jari a nádeje

Vydané: 10.04.2017 ▪ Autor: Jiří MacíkTipy a triky ▪ Prečítané: 49x

Veľká noc sa blíži. Vypestujte si zelenú ozdobu stola i celého bytu, nechajte v miske, kvetináči či škrupinkách vyklíčiť semienka. K dispozicii je pšenica, jačmeň, žerucha, šošovica, mungo či hrach. Z nich si potom urobte koktail.

Celý článok
Kráľovnou korenia a takmer univerzálnym všeliekom je kurkuma. Máte ju tiež doma v kuchyni?

Kráľovnou korenia a takmer univerzálnym všeliekom je kurkuma. Máte ju tiež doma v kuchyni?

Vydané: 09.04.2017 ▪ Autor: Jiří MacíkTipy a triky ▪ Prečítané: 101x

Doslova kráľovnou korenia je exotická kurkuma. Je súčasťou zmesi karí a nezaobíde sa bez nej žiadna orientálna kuchyňa. Ľudové liečiteľstvo ju využíva na veľa zdravotných neduhov. Prečítajte si, čo radia babky na zápaly či akné.

Celý článok
Kontinentálne postele vám zaručia komfortné spanie a ľahké vstávanie. Zvoľte si domov do spálne boxspringy

Kontinentálne postele vám zaručia komfortné spanie a ľahké vstávanie. Zvoľte si domov do spálne boxspringy

Vydané: 08.04.2017 ▪ Autor: Jiří MacíkTipy a triky ▪ Prečítané: 99x

Spomeňte si, kedy ste sa naposledy naozaj luxusne vyspali. A teraz si predstavte, že by ste tak mohli tráviť každú noc. Super spanie ponúkajú kontinentálne postele, boxspringy. Výška a prepojenie vrstiev zaručujú skvelý odpočinok.

Celý článok